Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06072
Фемінізовані насіння конопель фотоперіодного сорту Irtysh - відмінний посадковий матеріал, який був отриманий на основі знаменитої індічної генетики Hindu Kush. Концентрація тетрагідроканнабінола досягає 16%.
Показать все Свернуть

Irtysh feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Hindu Kush
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
позитив неспішно зміниться заспокоєнням
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Irtysh feminised Bang Seeds

Фотоперіодний стрейн Irtysh feminised, від амбітних селекціонерів сідбанка BangSeeds, вразить садівників невибагливими і стрімко розвиваючими сходами, які за 4-5 тижнів вегетативної стадії перетворяться в величні кущі з довгастою центральною колою і міцними бічними гілками, здатними витримати важкі і тугі шишки. Крім податливості в культивації, штам відрізняється терапевтичним потенціалом. Його суцвіття часто використовують для усунення нервозності і нападів паніки.

Рослини не бояться різких перепадів температури, стійко переносять спеку і лояльно ставляться до переливів, тому якщо початківець садівник ще не вирішив, яке насіння медичної коноплі купити для першого грова, то даний стрейн - ідеальне рішення. Цвітіння культури триває 10-12 тижнів і супроводжується вишуканим ароматом стиглих ягід. Висота рослини рідко перевищує 120 сантиметрів, що дозволяє легко замаскувати плантацію в умовах відкритого грунту.

Походження конопель Irtysh

Фемінізовані насіння конопель фотоперіодного сорту Irtysh - відмінний посадковий матеріал, який був отриманий на основі знаменитої індічної генетики Hindu Kush. Концентрація тетрагідроканнабінола досягає 16%.

Особливості вирощування конопель Irtysh

Культивація гібрида не викличе труднощів навіть у недосвідченого ботаніка, ледь ставши на шлях цікавого мистецтва грова. Рослини добре відгукуються на всі відомі техніки культивації, спрямовані на збільшення врожайності і раціональне використання наявної посівної площі. Вони люблять регулярний полив і сприймуть будь-яке запропоноване добриво. Врожайність технікою SCROG досягає 500 грам сухих шишок з одного квадратного метра.

Оптимальне освітлення - від 400 ват Днат. Рекомендовані ємності для вирощування - від 10 літрів. У менших обсягах штам також продемонструє високий показник врожайності, але не зможе повністю розкрити свій потенціал.

Аромат і ефект конопель Irtysh

Ніжний аромат лісових ягід заповнить весь простір кімнати, в якій растаман вирішить подрібнити проліковані суцвіття представленого гібрида. Дим залишить солодкуватий післясмак і подарує приплив бадьорості і нестримної радості. Приємні хвилі легкої ейфорії розгойдають свідомість і піднімуть до творчих вершин. Через деякий час позитив неспішно зміниться заспокоєнням, тілесної знемоги і умиротворенням розуму.

Медичне застосування конопель Irtysh

Цілющий потенціал дозволяє використовувати цю культуру для лікування психічних захворювань, в тому числі для скорочення частоти панічних атак, усунення постстрессових і тривожних станів, а також для швидкого виходу з депресії. Екстракти і сухі суцвіття також допоможуть при нападах параної.

У нашому магазині можна купити фемінізовані насіння конопель Irtysh післяплатою.