Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: vip12370
Hyperion feminised - це чудовий гібрид з переважаючою індікщю в своєму генотипі. Після правильної пролічці шишки починають виділяти вершково-сирні нотки з дещицею лимона.
Показать все Свернуть

Hyperion feminised GanjaVIP Seeds

Виробник:
GanjaVIP
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Cheese
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Love Cheese х Afgan
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Сирний
Медичний сорт:
так
Особливості:
В умовах аутдору може виростати гігантських розмірів
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
Хвильовий ефект. На піку психоактивний наркотичний «хай»
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
499 грн.

Описание Hyperion feminised GanjaVIP Seeds

Hyperion feminised - це чудовий гібрид з переважаючою індікою в своєму генотипі. На сьогоднішній день Hyperion входить в список кращих сортів канабісу. Визнання і любов гроверів гібрид завоював завдяки неймовірному запаху, а також потужному ефекту. Після правильної пролічці шишки починають виділяти вершково-сирні нотки з дещицею лимона.

Серед інших достоїнств Hyperion feminised має наступні характеристики:

  • висока смолистість;
  • міцний стовбур і безліч бічних гілок;
  • широка і важка центральна колла;
  • щільні шишки;
  • рівень ТГК становить 20%.

З насіння конопель Hyperion feminised виростають 100% жіночі рослини, а значить гроверу не знадобитися "воювати" з чоловічими представниками сорту.

Родовід конопель Hyperion

Hyperion feminised був отриманий шляхом схрещування "Афганського" насіння і легендарного Skunk Old School. В результаті кропіткої роботи було отримано стабільний гібрид, який успадкував кращі ароматичні характеристики своїх батьків, а також неперевершений ефект.

Виростити Hyperion feminised, значить закохатися по вуха в його сирні нотки, зовнішній вигляд і невибагливість в культивації. Більшість гроверів які хоч раз вирощували Hyperion зробили гібрид своїм улюбленцем і більше не гровлять нічого більш.

Особливості вирощування конопель Hyperion

Hyperion підходить для культивації як в умовах аутдору, так і в домашньому гроубоксі. Під відкритим небом цей сорт може досягати 250 сантиметрів у висоту, а врожайність найчастіше може здивувати початківця гровера. Стрейн здатний принести до 1000 грам смолистих шишок з неймовірним ароматом. В умовах домашньої оранжереї можна очікувати більш скромних розмірів і врожайності. Використовуючи техніку "SCROG" гровер зможе отримати до 800 грам з одного квадратного метра.

Розміри куща в гроубокса рідко перевищують 120-140 сантиметрів, тому для культивації гібрида згодяться навіть скромні теплички.

Hyperion feminised вимогливий до вологи, а також до висвітлення. Не варто розраховувати на отримання хорошої якості шишок при ЕСЛ - 150. Знадобитися мінімум 250 ват Днат. Найкращих показників можна домогтися при освітленні в 400-600 ват Днат.

Hyperion - є фотоперіодним сортом конопель і вимагає режиму освітлення 18/6 на вегетативній стадії і 12 \ 12 на цвітінні. Період дозрівання після переходу на цвітіння становить 55 -65 днів.

Для вирощування згодяться 10-20 літрові горщики, а в умовах аутдору можна викопати лунку до 40 літрів і отримати справжнього гіганта-монстра.

Смакові якості і ефект конопель Hyperion

Шишки Hyperion feminised виділяють вершково-сирний аромат з домішкою лимона, мускусу і прянощів. При вживанні можна відчути ступінчастий хвильовий ефект, який виражається в послідовних напливах ейфорії. Її можна порівняти з психоделічно-наркотичним "хаєм".

Після такої потужної п'янкої воронки починається м'який спуск в гармонію і релаксацію.

Ефект триватиме кілька годин і на завершальному етапі занурюється в дивний сон. Hyperion feminised відмінно підходить для компанійської вечірки однодумців, а також для того, щоб залишитись наодинці зі своїми думками.

Hyperion feminised - це, безсумнівно, медичний сорт конопель. Він прекрасно справляється з різними болями, а також прописується пацієнтам з епілепсією і бронхіальною астмою.