Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06904
При культивації гібрида в Indoor, урожай становитиме близько 600 грам ароматних бутонів з одного метра квадратного.
Показать все Свернуть

Honey B feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Landrace Vietnamese
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Квітковий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
церебральний, потужний, тривалий
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Honey B feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Honey B популярне за рахунок високої врожайності сорту. Рослинам властиво безліч розлогих гілок, на яких утворюються масивні для рослини з генетичним переважанням сатіви (indica 10%, sativa 90%) суцвіття. Найбільш продуктивний Стрейн в сприятливому для нього середовищі закритого приміщення або outdoor. При культивації гібрида в Indoor, урожай становитиме близько 600 грам ароматних бутонів з одного метра квадратного. Дані насіння канабісу можуть використовуватися як професіоналами гровінга, так і дилетантами, оскільки культура помірно вибаглива.

Походження конопель Honey B

Honey B feminised - результат тривалого процесу селекції. В ході детального відбору команда селекціонерів протягом декількох років стабілізувала цього сатівного монстра. В якості генетичної основи були обрані кращі екземпляри Landrace Vietnamese.

Вирощування конопель Honey B

Канабіс стрімко витягується вгору з переходом в стадію цвітіння. Остаточна висота куща сягатиме 130-150 сантиметрів. Надавши рослині досить простору для розвитку бічних гілок, ботаніка очікує шикарний результат. За 10-11 тижнів активного цвітіння, бутони буквально наскрізь просочуються смолою, стаючи нестерпно важкими для растіхи. Щоб не допустити надламів гілок, слід своєчасно (за пару тижнів до очікуваного Харвесту) підв'язати їх або встановити підпірки.

Аромат і ефект конопель Honey B

Смакова гамма густого диму багата на солодкі і квіткові ноти, в той час як в запаху сухих пролікованих шишок розкривається відтінок апельсинової кірки і лимона, які в цілому нагадують пахощі екзотичного лісу. Травка цього штаму пропонує курцеві чистий, яскравий і тривалий сатівний вплив. Стафф припаде до вподоби шанувальникам церебрального, підбадьорливого, психоделічного стану.

Медичне застосування конопель Honey B

Марихуана даного сорту не числиться в терапевтичному списку, однак вона справляється з хронічною втомою, почуттям пригніченості, перевтомою і стресовим станом.