Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03542
Незважаючи на міць, канабіс не в змозі самостійно впоратися з величезною кількістю важких, щільних суцвіть. Тому на пізній стадії цвітіння необхідна підтримка гілок додатковими підпорами або підв'язкою.
Показать все Свернуть

Himalaya Gold feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Nepalese x North Indian
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
м'який і тривалий, збалансований, стимулює творче натхнення
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
634 грн.

Описание Himalaya Gold feminised Green House Seeds

Екзотичний фемінізований сорт канабісу «Гімалайське золото» з генетичним корінням Nepalese + North Indian вражає м'якістю і креативністю впливу протягом тривалого часу. Співвідношення в гібриді Indica / Sativa становить 70/30 відсотків відповідно при 13-15% насиченості тетрагідроканнабінолу.

Популярності стрейна сприяє висока продуктивність при виконанні необтяжливих рекомендацій по вирощуванню. Гібрид стійко переносить холодний клімат гірських районів.

Загальні характеристики конопель Himalaya Gold

Тривалість фази цвітіння триває до 8 тижнів. За цей час кущ досягає 150 см висоти в закритому приміщенні і до 240 см на відкритому повітрі. Виробляє до 750-850 грамів суцвіть на одному квадратному метрі посівної площі в Indoor. При культивації в Outdoor врожайність досягає 1350 грамів смолистих суцвіть.

Вирощування конопель Himalaya Gold

Якісне насіння конопель після схожості дають стійкі рослини з акробатичними якостями, ідеально відповідними для LST методу тренування, а також «SCROG» і «SOG». Невибагливість до температурного режиму і умов в цілому, дозволяє початківцям коноплярам успішно завершити дебютний гровінг.

Незважаючи на міць, канабіс не в змозі самостійно впоратися з величезною кількістю важких, щільних суцвіть. Тому на пізній стадії цвітіння необхідна підтримка гілок додатковими підпорами або підв'язкою.

Медичне застосування конопель Himalaya Gold

Компоненти, що входять до складу марихуани, сприяють активному використанню її для терапії хронічних хворобливих проявів і стимуляції апетиту, протистояння депресії і мігрені. Завдяки КБД знижуються або повністю знімаються больові відчуття, після чого настає ясність мислення і творча активність.

Аромат, смак і ефект конопель Himalaya Gold

Психоактивний ефект марихуани відрізняється м'якістю і тривалістю збалансованого впливу, стимулює творчу наснагу. Тривалий час залишає легкий післясмак.