Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2024
Вибираючи даний стрейн, гровер свідомо йде на культивацію одного з найбільш психоактивних штамів канабісу. Рівень ТГК в смолі рослин може досягати 23%.
Показать все Свернуть

Hawaiian Snow feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Sativa x Laos
Тип:
Sativa
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Тропічний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
відрізняється яскравою хвилею ейфорії, яка пробуджує творчий потенціал
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Hawaiian Snow feminised Ganja Seeds

Фемінізований сорт конопель Hawaiian Snow - чудовий сатіва-домінантний гібрид від селекціонерів сид-банку Ganja Seeds. Вибираючи даний стрейн, гровер свідомо йде на культивацію одного з найбільш психоактивних штамів канабісу. Рівень ТГК в смолі рослин може досягати 23%, що наділяє культуру правом нокаутувати з першої затяжки навіть самого толерантного і досвідченого цінителя висококласної марихуани. Висота може досягати 140 сантиметрів, але легко контролюється своєчасною підрізкою. Гавайський сніг feminised є неодноразовим чемпіоном і давно завоював визнання більшості гроверів планети.

Походження конопель Hawaiian Snow

Фемінізоване насіння конопель Hawaiian Snow було отримане шляхом схрещування оригінального лендрейса сатіва і легендарного сорту Laos.

Особливості вирощування конопель Hawaiian Snow

Насіння конопель представленої культури відрізняється високим відсотком (99%) схожості за умови дотримання правил пророщування. Посівний матеріал підходить для аутдора, індора і садових теплиць. З одного квадратного метра знімають до 1200 грам сухих ароматних суцвіть.

Рекомендоване освітлення - 400-1000 Ватт Днат. У скромних гроубоксах і системних блоках можна використовувати ЛЕД від 150 Ватт або ЕСЛ лампи. Цвітіння триває 11-13 тижнів.

Смак і ефект конопель Hawaiian Snow

Насичений аромат тропічних фруктів і стиглих ягід в буквальному сенсі залоскоче рецептори нюху кожного растамана, який вирішив піднести до носа проліковану шишку штаму. Вплив відрізняється яскравою хвилею ейфорії, яка пробуджує творчий потенціал і дозволяє з головою зануритися у безмежний потік геніальних думок і захоплюючих дух ідей.

Медичні характеристики конопель Hawaiian Snow

У терапії культуру застосовують для лікування душевних ран, підняття настрою, підвищення життєвого тонусу, а також кращого засобу від депресії та безсоння.