Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1622
Насіння конопель Hashberry feminised стануть ідеальним посівним матеріалом для любителів індорної культивації, а також для садівників, що вважають за краще проводити гров в аутдорі.
Показать все Свернуть

Hashberry feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Blue, Bud
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Blueberry x Orange Bud x Hash
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує прекрасні миті трансцендентного переживання в супроводі всеосяжної ейфорії
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Hashberry feminised Ganja Seeds

Фотоперіодний сорт канабісу Hashberry feminised - гібрид з переважанням Сатівних генів (65%). Сходи відрізняються стрімким ростом і швидко перетворюються в шикарного вигляду рослини, які формують величезних розмірів центральну колу і кілька довгих бічних гілок. Шишки довгасті, не важкі і виділяють чудовий аромат лугових трав і квітів, який до кінця життєвого циклу набуває інтонації ягід і фруктів. Цвітіння триває 10-12 тижнів, а висота росту не перевищує 120 сантиметрів. Рівень ТГК - 19%.

Походження конопель Hashberry

Фемінізоване насіння конопель Hashberry отримане в результаті схрещування трьох всесвітньо відомих стрейнів: ароматного Hash, Orange Bud і психоактивного Блуберри.

Особливості вирощування конопель Hashberry

Насіння конопель Hashberry feminised стануть ідеальним посівним матеріалом для любителів індорної культивації, а також для садівників, що вважають за краще гровити в аутдорі.

Штам добре адаптований під SCROG і LST. З одного квадратного метра знімають до 600 грам сухих бутонів або до 300 г з одного куща у відкритому грунті в кінці жовтня.

Коренева система представленої культури воліє розвиватися у великих горщиках, об'ємом від 5 літрів. Якщо гровер захоче виростити гіганта, то можна використовувати 20-40 літрові горщики. Оптимальне освітлення - 400-600 Ватт Днат. В якості поживного грунту застосовують суміш з крупного перліту, кокосового волокна і збагаченого грунту (торф, компостна земля).

Смак і ефект конопель Hashberry

Проліковані суцвіття виділяють чарівний аромат чорниці, а насичений маслами солодкий дим подарує прекрасні миті трансцендентного переживання в супроводі всеосяжної ейфорії, радості і відчуття благополуччя.

Медичні характеристики конопель Hashberry

У медичних цілях культуру використовують для зняття тривоги, усунення сильного головного болю, а також як засіб, що стимулюює апетит і піднімає настрій.

У нашому магазині можна купити фемінізоване насіння конопель Hashberry післяплатою. Насіннєвий матеріал відправляється у фірмовій упаковці Ganja Seeds.