Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS08019
​Вирощувати марихуану своїми силами - важкий процес, який займає багато часу і вимагає зусиль. Якщо купити гроубокс Джин, то культивація стане легшою, а у вас з'явиться більше вільного часу. Вам не потрібно буде стежити за тим же підтриманням мікроклімату, цим займеться бокс.
Показать все Свернуть

Гроубокс Джин 2000х2000х2000

Виробник:
Ganja Seeds
Страна:
Украина
Каркас:
хромированные балки
Модель:
Джин
Габаритные размеры мм.(Ширина/Глубина/Высота):
2000х2000х2000
Гарантия:
12 месяцев
Вентиляционные рукава:
8
Вентиляционный рукав диаметр:
150
Чехол:
Гроутент
Вместительность горшков:
36
8 687 грн.
Увага!

*Ціна доставки обговорюється індивідуально.

Описание Гроубокс Джин 2000х2000х2000

Вирощувати марихуану своїми силами - важкий процес, який займає багато часу і вимагає зусиль. Якщо купити гроубокс Джин, то культивація стане легшою, а у вас з'явиться більше вільного часу. Вам не потрібно буде стежити за тим же підтриманням мікроклімату, цим займеться бокс. На жаль, звільнити вас від усіх обов'язків не вийде, адже конструкція поставляється без додаткового обладнання на зразок системи клімат-контролю, але при бажанні всі пристрої можна докупити окремо і встановити в коробку.

Бокс складається з каркаса і гроутента. Вся конструкція збирається легко і швидко так само, як і розбирається. У зібраному вигляді вона займає небагато місця, тому зі зберіганням проблем теж не виникне. Каркас алюмінієвий, що говорить про його надійність, довговічність і маленьку масу. На штанги з алюмінію натягується тент, що складається зі спеціальної тканини, яка не пропускає повітря, вологу і пил. Світло теж не проникає назовні. Все це забезпечує стабільний мікроклімат. Усередині гроутент оснащений світловідбиваючими елементами, за рахунок яких збільшується ефективність освітлення.