Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS08015
На вигляд звичайна коробка, проте яку користь вона приносить марихуані! Гроверу не доведеться думати про місце в кімнаті для конопляних горщиків, підтримку мікроклімату і так далі. Бокс має невеликі габарити, тому поміститься навіть в умовах дефіциту вільного простору.
Показать все Свернуть

Гроубокс Джин 1400х1000х2000

Виробник:
Ganja Seeds
Страна:
Украина
Каркас:
хромированные балки
Модель:
Джин
Габаритные размеры мм.(Ширина/Глубина/Высота):
1400х1000х2000
Гарантия:
12 месяцев
Вентиляционные рукава:
4
Вентиляционный рукав диаметр:
150
Чехол:
Гроутент
Вместительность горшков:
12
4 967 грн.
Увага!

*Ціна доставки обговорюється індивідуально.

Описание Гроубокс Джин 1400х1000х2000

Купити гроубокс Джин - така ідея може прийти в голову тільки тим коноплярам, які дійсно цінують свої час і сили. На вигляд звичайна коробка, проте яку користь вона приносить марихуані! Гроверу не доведеться думати про місце в кімнаті для конопляних горщиків, підтримку мікроклімату і так далі. Бокс має невеликі габарити, тому поміститься навіть в умовах дефіциту вільного простору. У комплекті з цим гроубоксом не йде все необхідне обладнання на зразок фітосвітильників і вугільних фільтрів, проте їх завжди можна докупити окремо, якщо знадобиться.

Каркас виготовлений з алюмінію, захищеного від корозії. Цей метал славиться стійкістю, надійністю і тривалим терміном служби. Гроутент зі спеціального матеріалу не пропускає пил, повітря, вологу, світло і запах. Стінки оснащені світловіддзеркалюючим покриттям, яке допомагає лампі повністю розкрити потенціал. Збирається вся конструкція швидко і легко, адже всі кріплення і ключі доставляються разом з боксом. Розбирати її так само просто. У розібраному вигляді гроубокс займає ще менше місця, так що про зберігання коробки можете не хвилюватися.