Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2014
У домашніх умовах рослини можуть вирости справжніми гігантами, тому рекомендується застосовувати до них техніку SCROG або контролювати зростання своєчасним прищипуванням центральної коли.
Показать все Свернуть

Green House Thai feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Thai
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Thai x Laos
Тип:
Sativa
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Пряний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
можна описати як могутній вибух, вогнем якого виступає барвиста хвиля ейфорії і творчого підйому
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Green House Thai feminised Ganja Seeds

Фотоперіодний штам Грін Хаус Thai feminised - ідеальний вибір для домашньої оранжереї при мінімальному досвіді культивації канабісу. Сходи продемонструють стрімке зростання і невибагливість у вирощуванні. Всього через 28 днів веги вони перетворяться в високі і статні рослини, які будуть готові до збору врожаю через 15 тижнів цвітіння. Тривалий період дозрівання з лишком окупиться щедрим урожаєм ароматних суцвіть. Це фемінізоване насіння конопель - чистісінька сатіва. Рівень ТГК досягає 22%.

Походження конопель Green House Thai

Насіння конопель Грін Хаус Thai feminised було отримане в процесі селекційної роботи з добірним тайським сатівним лендрейсом.

Особливості вирощування конопель Green House Thai

У домашніх умовах рослини можуть вирости справжніми гігантами, тому рекомендується застосовувати до них техніку SCROG або контролювати зростання своєчасним прищипуванням центральної коли. З одного квадратного метра в індорі можна зняти до 1000 грам сухого продукту. Фемінізоване насіння конопель Green House Thai має високий відсоток (99%) схожості і підходить для культивації в умовах індора і аутдора.

Оптимальне освітлення - 400-1000 Ватт Днат. Горщики від 10 літрів. В якості поживного субстрату використовують суміш збагаченого грунту з крупним перлітом і кокосовим волокном. Добрива - органіка або професійна підгодівля.

Смак і ефект конопель Green House Thai

Чудовий пряний аромат виділяють проліковані шишки представленого сорту. Дим м'який і залишає приємний солодкуватий післясмак. Вплив можна описати як могутній вибух, вогнем якого виступає барвиста хвиля ейфорії і творчої наснаги.

Медичні характеристики конопель Green House Thai

Терапевтичний потенціал стрейна полягає в здатності знімати больові симптоми, усувати наслідки стресу і знімати дратівливість. Екстракти штаму часто прописують пацієнтам, що страждають на глаукому, бронхіальну астму, розсіяний склероз і подагру.