Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS2010
Фемінізовані насіння конопель порадують гровера стійкими до захворювань жіночими сходами, які мають рекордну швидкість розвитку на стадії вегетативного росту і всього за 4 тижні перетворяться в пухнастий і компактний кущ.
Показать все Свернуть

Great White Russian feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
AK 47, Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
White Widow x AK-47
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує приємні хвилини спілкування з хорошими друзями, після чого настане заспокійливий "стоун"
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Great White Russian feminised Ganja Seeds

Фотоперіодний сорт канабісу Great White Russian feminised - чудовий гібрид експериментальної лінійки селекціонерів Ganja seeds. Фемінізовані насіння конопель порадують гровера стійкими до захворювань жіночими сходами, які мають рекордну швидкість розвитку на стадії вегетативного росту і всього за 4 тижні перетворяться в пухнастий і компактний кущ. Рослина формує яскраво-зелені широкі листя і щільні суцвіття, що виділяють ніжний аромат фруктів. Висота рідко перевищує 120 сантиметрів, а рівень ТГК досягає 17-22%.

Походження конопель Great White Russian

Елітні фемінізовані насіння конопель представляють прекрасну культуру, в своєму фенотипі якої 60% сатіва і 40% індика. Гібрид був виведений брідером шляхом схрещування всесвітньо відомої "Білої Вдови" і неповторного чемпіона АК 47.

Особливості вирощування конопель Great White Russian

Насіння конопель Great White Russian feminised стануть відповідним посадковим матеріалом для умов відкритого грунту і індора. Насіння рекомендується попередньо замочити на 12 годин у теплій воді і проростити їх між вологими паперовими серветками або ватними дисками.

Кущі будуть себе почувати набагато краще і зможуть розкрити генетично закладений потенціал в горщиках, об'ємом від 10 літрів. Поживну основу можна придбати в садівничому магазині або виготовити самостійно, змішавши кокосове волокно з перлітом і збагаченим грунтом.

Оптимальне освітлення для представленого сорту - 400-600 Ватт Днат. Можна застосовувати також ЕСЛ лампи або ЛЕД від 150 Ватт. З одного квадратного метра методикою SOG або SCROG отримують до 600 грам сухих бутонів або до 300 грам з одного куща в аутдорі в середині вересня. Цвітіння штаму триває 7-9 тижнів.

Смак і ефект конопель Great White Russian

Фрукти і прянощі гармонійно переплелися в ароматичної палітрі стрейна. Насичений солодким присмаком дим надає збалансований вплив на тіло і свідомість растамана. Після першої затяжки виразно відчувається прилив сил і енергії, хочеться творити або розмовляти. Високий соціальний ефект подарує приємні хвилини спілкування з хорошими друзями, після чого настане заспокійливий "стоун".

Медичні характеристики конопель Great White Russian

Культура має винятковий медичний потенціал. Її часто використовують як знеболюючий засіб, а також як панацею проти тривожності, наслідків стресу і депресії. Сорт добре стимулює апетит, піднімає настрій і дарує бадьорість духу.

У магазині можна купити фемінізовані насіння конопель Great White Russian післяплатою. Насіннєвий матеріал поставляється у фірмовій упаковці Ganja Seeds.