Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03312
Насіння конопель Grapefruit Haze feminised підходять для вирощування у відкритому грунті, а також домашній оранжереї і теплиці. Цвітіння стрейна триває 60 днів, але досвідчені гровери рекомендують 5-7 днів перетримати рослину.
Показать все Свернуть

Grapefruit Haze feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Grapefruit x Super Silver Haze
Тип:
Sativa
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
радість і щастя наповнюють всю суть, а м'який тілесний вплив розслабляє м'язи
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Grapefruit Haze feminised Ganja Seeds

Фемінізовані насіння конопель Grapefruit Haze feminised - чудовий сатівний гібрид від українських селекціонерів. Сходи порадують стрімким зростанням і щедрим урожаєм ароматних шишок. Компактний розмір дозволяє культивувати рослини навіть у скромних гроубоксах, а невибагливість і стійкість до захворювань зроблять гров справжнім святом. Стрейн рекомендований для початківців садівників.

Під час цвітіння суцвіття виділяють чарівний цитрусовий аромат, усувати який доведеться за допомогою хорошої вентиляції, оснащеної вугільним фільтром. Баланс листя і бутонів дозволить світлу проникати до нижніх суцвітть, що позитивно позначиться на кінцевій врожайності і якості продукту.

Родовід Grapefruit Haze

Насіння конопель отримані в результаті схрещування двох легендарних представників сатіви: Grapefruit і Super Silver Haze. Одержаний гібрид успадкував тільки кращі характеристики своїх батьків і порадує коноплярів відмінним ефектом і шикарними смакоароматичними якостями. Рівень ТГК становить 14%.

Особливості вирощування конопель Grapefruit Haze

Насіння конопель Grapefruit Haze feminised підходять для вирощування у відкритому грунті, а також домашній оранжереї і теплиці. Цвітіння стрейну триває 60 днів, але досвідчені гровери рекомендують 5-7 днів перетримати рослину.

Коренева система грейпфрутовій "димки" зажадає місткого контейнера 8-12 літрів. Помірне внесення добрив на стадії цвітіння допоможе кущам розкрити весь свій потенціал і порадувати коноплярів шикарним врожаєм іскристих суцвіть. Штам піддається SCROG і SOG. Створивши сприятливі умови для материнської рослини, садівник матиме постійний доступ для своєї армії клонів.

Високоживильний грунт дозволить уникнути внесення добрив на вегетативної стадії росту кущів, а з переходом на колір можна починати поступово вносити підживлення.

Врожайність в індорі становить 400-550 грам на один метр квадратний, а на вулиці один кущик може порадувати 300-800 г сухого продукту в кінці жовтня. Оптимальне освітлення: 250-600 Ватт.

Смак і ефект конопель Grapefruit Haze

Сухі подрібнені суцвіття виділяють приємний фруктовий аромат, обрамлений нотками пряних спецій і лимона. Дим залишає стійкий і солодкий післясмак. Після першої затяжки відчувається потужний приплив енергії. Ейфорійний зліт пробуджує креативне мислення і дозволяє дотягнутися до неймовірних ідей і способів досягнення поставленого завдання. Радість і щастя наповнюють всю суть, а м'який тілесний вплив розслабляє м'язи.

Як і більшість сатівних представників канабісу сорт викликає сухість у роті і почервоніння оболонки ока. Зустрічалися випадки легкого запаморочення і скороминущої тривоги після вживання суцвіть.

Медичні характеристики конопель Grapefruit Haze

Терапевтичний потенціал дозволяє застосовувати екстракти для зняття м'язових спазмів, стресу і болю різного походження. Незамінний стрейн і при порушеннях роботи шлунково-кишкового тракту. Легко виводить з пригніченого стану і депресії.

Купити насіння конопель Grapefruit Haze можна в магазині в кілька кліків. Товар відправляється в оригінальній упаковці, яка перешкоджає пошкодженню насіннєвого матеріалу при недбалому транспортуванні.