Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03309
Насіння конопель Grapefruit feminised прекрасно адаптоване для вирощування в умовах відкритого грунту і домашньої оранжереї. «Горішки» мають високий відсоток схожості за умови попереднього замочування у воді і пророщування в ватяних дисках.
Показать все Свернуть

Grapefruit feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Northern, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Генетика:
С99 x Skunk #1 x Northern Lights
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Грейпфрутовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
збалансований зліт. Тепла хвиля ейфорії підніме життєвий тонус і підвищить настрій
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Grapefruit feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Grapefruit feminised - чудовий гібрид в скарбниці українського сідбанка Ganja seeds. Ми створили справжню перлину для любителів солодких і цитрусових ароматів канабісу. Досвідчені цінителі отримають чудовий досвід у вирощуванні цього невибагливого стрейна, а новачки назавжди змінять своє уявлення про марихуану.

Під час цвітіння смолисті бутони виділяють неймовірно їдкий, стійкий, але приємний аромат стиглого розрізаного грейпфрута. Пахощі доведеться приховувати потужною вентиляцією, оснащеною вугільним фільтром.

Сходи мають стрімкий потенціал до зростання і швидко тягнуться до джерела світла. З живучих паростків формуються компактні кущики, що досягають в середньому 50-90 сантиметрів у висоту. Основне стебло товсте і утворює невеликі бічні пагони, на яких зацвітають смолисті і щільні бутони. До кінця життєвого циклу, суцвіття змінюють своє забарвлення на помаранчеві і жовті тони, що надає їм естетику і елегантність. На ринку марихуани шишки "Грея" високо цінуються поряд з відомими переможцями "Cup Cannabis".

Родовід Grapefruit

Насіння конопель Grapefruit feminised були отримані в результаті схрещування клону легендарного С99 (Попелюшка), Skunk 1 і "Північного Сяйва" (Northern Lights). Одержаний складний гібрид увібрав кращі властивості своїх батьків-чемпіонів і здатний продемонструвати їх кожному гроверу. Крім смакоароматичних якостей він відрізняється невибагливістю, піддатливістю і феноменальним медичним потенціалом. В смолі бутонів рівень ТГК досягає 19-20%, а КБД 1%!

Особливості вирощування конопель Grapefruit

Насіння конопель Grapefruit feminised прекрасно адаптовані для вирощування в умовах відкритого грунту і домашньої оранжереї. «Горішки» мають високий відсоток схожості за умови попереднього замочування у воді і пророщування в ватяних дисках. Спочатку фахівцями нашого банку ставилося завдання задовольнити попит любителів індорних сортів, які не можуть собі дозволити просторий гроурум і культивують канабіс в скромних шафах. Насіння коноплі було відправлене десяткам садівників для тестування і багато хто з них не послухалися рекомендацій і висадили штам на вулицю. Нас в прямому сенсі завалили листами з описом високих результатів, досягнутих в умовах аутдору. Урожайність досягала 300! грам з одного кущика при зростанні 100-120 сантиметрів! У закритому грунті стрейн продемонстрував урожай в 600 г з одного квадратного метра при техніці SCROG.

Під час вегетативного росту не буде потрібно внесення добрив за умови використання в якості субстрату землі, збагаченої азотом, фосфором і калієм. Відмінним варіантом такого грунту стане садовий компост, змішаний з частиною торфу, вермикуліту і кокосового волокна. На стадії цвітіння годувати рослину краще органічними "настоянками" на кінському гної або концентратом біогумусу (по інструкції).

Оптимальним джерелом світла, що дозволяє плантації розкрити свій потенціал, вважаються лампи 250-600 Ватт.

Смак і ефект конопель Grapefruit

Сухі подрібнені суцвіття наповнять простір характерною солодкою палітрою, що поєднує насичений грейпфрутовий аромат з переливами цитрусових ноток і цукерок. Маслянистий густий дим залишає гіркий післясмак. Під час куріння складається враження, що ви їсте фрукт. Після першої затяжки відчувається ідеально збалансований зліт. Тепла хвиля ейфорії підніме життєвий тонус і підвищить настрій. У штамі ідеально збалансована індіка і сатіва, що дає можливість "літати в повній згоді душі, розуму і тіла". Розум залишається ясним, а працездатність підвищується.

Медичні характеристики конопель Grapefruit

Терапевтичний потенціал дає можливість використовувати екстракти для лікування глаукоми, порушень шлунково-кишкового тракту, розсіяного склерозу і мігрені. Сорт призначають при бронхіальній астмі, ревматизмі, а також для зняття наслідків стресу і усунення тривожних станів.