Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03310
Фемінізоване насіння конопель Grapefruit Alpha Dog feminised - високий гарний гібрид з переважанням сатівних генів. Сходи формують міцний кущ, який нарощує величезну кількість блискучих суцвіть.
Показать все Свернуть

Grapefruit Alpha Dog feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Cinderella 99 х Grapefruit
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Грейпфрутовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
відчувається впевнений, і навіть напористий прилив енергії
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Grapefruit Alpha Dog feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Grapefruit Alpha Dog feminised - високий гарний гібрид з переважанням сатівних генів. Сходи формують міцний кущ, який нарощує величезну кількість блискучих суцвіть. У період цвітіння стрейн виділяє приємний, але стійкий запах грейпфрута. Якщо в гроубоксі зростає більше однієї рослини, то буде потрібна хороша вентиляція, оснащена вугільним фільтром. Центральна кола до кінця життєвого циклу починає нахилятися під вагою суцвіть і вимагає завчасної підв'язки.

Проявивши пильність і забезпечивши рослинам необхідне харчування, початківець гровер зможе отримати прекрасний ароматний урожай. Складність в культивації сорту полягає в підвищеній вимогливості освітлення. Чим інтенсивніше буде світити лампа, тим щедрішим і якісним буде урожай.

Родовід Grapefruit Alpha Dog

Насіння конопель Grapefruit Alpha Dog feminised були отримані українськими селекціонерами Ganja seeds шляхом схрещування легендарного Cinderella 99 з жіночою рослиною Grapefruit. Одержаний гібрид увібрав в себе кращі характеристики своїх батьків. Кущам не страшна цвіль і гниль, а висока концентрація монотерпенів відганяє більшість комах-шкідників. Рівень ТГК досягає 20%, тому любителям селекційного канабісу потрібно бути обережнішими з дозуванням.

Особливості вирощування конопель Grapefruit Alpha Dog

Насіння конопель ідеально підходить для вирощування у відкритому грунті, а також в домашній оранжереї і теплиці. Горішки показують високий відсоток схожості (97%) за умови попереднього замочування у воді і пророщування в ватяних дисках.

Паростки досягають середньої висоти 120 сантиметрів в індорі вже через 4 тижні вегетативної стадії при світлі 400 Ватт. Якщо розміри гроуруму не дозволяють культивувати таку високу рослину, то режим цвітіння можна запустити на тиждень раніше. Альтернативою такого контролю росту є підрізування центральної коли. Штам спокійно переносить стрес і піддається тренуванням і техніці SCROG.

В умовах "відкритого неба" кущики можуть досягати 200 см. у висоту і порадувати садівника урожаєм 300-800 грам з рослини. Цвітіння триває 64 дні. Рекомендоване освітлення 400-600 Ватт.

Помірне внесення добрив дозволить штаму розкрити свій потенціал і наростити 400-500 г. іскристих суцвіть. Коренева система - потужна і зажадає місткого горщика 8-15 літрів. Збалансований живильний субстрат - основа правильного і стрімкого зростання гібридів. Початківцям коноплярам не рекомендується використовувати хімічну підгодівлю і обмежитися органікою.

Смак і ефект конопель Grapefruit Alpha Dog

Подрібнені сухі бутони виділяють чарівний райський аромат стиглого яскраво-червоного грейпфрута з легкими інтонаціями м'яти і запашних трав. М'який і густий дим залишає кисло-солодкий післясмак з натяком на гашиш. Після першої затяжки відчувається впевнений, і навіть напористий прилив енергії, яка підвищує настрій і дарує відчуття благополуччя і неймовірного щастя. Ейфоричний вплив не затуманює свідомість і дозволяє ясно мислити і оцінювати те, що відбувається. Стрейн підходить для творчих людей з духовними орієнтирами, а також тим, хто шукає натхнення. Через 1-2 години піднесений "хай" плавно змінюється заколисуючим "Стоун", який ніжно причалить курця до гавані спокою та задоволення життям.

Медичні характеристики конопель Grapefruit Alpha Dog

Терапевтичний потенціал дозволяє використовувати екстракти при гострій мігрені і глаукомі. Компоненти смол знімають втому і дратівливість, стимулюють апетит і відновлюють сон.

У нашому магазині можна купити оригінальне насіння конопель. Всі товари відправляються у фірмовій упаковці сідбанка, що перешкоджає пошкодженню горіхів при транспортуванні.