Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07223
Високоврожайний сорт конопель Gorilla Zkittlez feminised від Ganja Seeds призначений для індорного та аутдорного вирощування.
Показать все Свернуть

Gorilla Zkittlez feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Gorilla Glue x Ruderalis
Тип:
Indica, Sativa
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний розслаблюючий і психотропний
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.
60 грн.

Описание Gorilla Zkittlez feminised Ganja Seeds

Високоврожайний сорт конопель Gorilla Zkittlez feminised від Ganja Seeds призначений для індорного та аутдорного вирощування. У рослині домінує індіка, тому вживання продукції з Gorilla Zkittlez feminised дає потужний, стійкий ефект. У нашому інтернет-магазині можна купити оригінальне насіння сорту Gorilla Zkittlez feminised у фірмовій упаковці від Ganja Seeds.

Походження та особливості сорту конопель Gorilla Zkittlez

Gorilla Zkittlez був виведений голландськими селекціонерами в результаті схрещування потужного Gorilla Glu з чемпіонським сортом Zkittlez. У фемінізованих рослинах гібрида переважає індіка, а рівень тетрагідроканабіноідів досягає 24%. Яскраво виражений психотропний ефект продукції цього сорту отримав високу оцінку справжніх цінителів канабісу, а любителі делікатесів з коноплями охоче додають продукцію в кекси, чізкейки інші ласощі.

Характеристики конопель Gorilla Zkittlez

У гібридному сорті переважає індіка (60%), на частку сатіви припадає 40%.

Сорт відрізняється високою врожайністю. Міцні, розлогі кущі на відкритому повітрі досягають висоти 1,7 м, в індорі вони добре відгукуються на тренування.
Цвітіння триває від 55 до 60 днів. На кущах формуються масивні щільні суцвіття фіолетового і бузкового відтінку, густо всіяні трихоми.

В умовах індорного вирощування вдається зібрати від 600 до 800 г, при аутдорному врожайність досягає 2,5 кг з куща. Збирати врожай конопель можна з другої декади жовтня до перших чисел листопада.

Переваги конопель Gorilla Zkittlez

Сорт невибагливий, з вирощуванням рослин з якісного фірмового насіння легко справляються як досвідчені, так і початківці гровери. Рослини Gorilla Zkittlez feminised відрізняються високою стійкістю до шкідників хвороб (грибкових, бактеріальних, вірусних). Особливо цінується сорт за високу врожайність і оригінальний ягідно-фруктовий смак.

Особливості вирощування конопель Gorilla Zkittlez

Вирощувати коноплю Gorilla Zkittlez feminised можна в приміщенні і на вулиці. Грунт для рослин повинен бути легким, добре дренованим (варто додати перліт або вермикуліт), з кислотністю в межах 5,8-6,8.

Насіння конопель сходять дуже дружно, молоді рослини швидко починають розвиватися. На вулиці кущі стають дуже розлогими. В умовах індорного вирощування вони вимагають тренування одним з методів:

  • топінг;
  • LST;
  • SOG;
  • SCRoG.

Для приміщення обсяг контейнера, в якому ростуть коноплі, повинен становити більше 12 л, необхідно забезпечити кущ рівномірним освітленням, гарною вентиляцію.

Можливості медичного застосування конопель Gorilla Zkittlez

Конопля Gorilla Zkittlez feminised має потужний розслаблюючий і психотропний ефект. Уже через кілька хвилин після вживання настає стан ейфорії, глибокого м'язового розслаблення. Людина відчуває спокій і умиротворення.

Вживання продукції на основі Gorilla Zkittlez feminised може викликати підвищений апетит, посилити сприйняття смакових відтінків їжі. Такий ефект особливо цінний для тих, хто страждає відсутністю апетиту на фоні важких захворювань, а також в період проходження курсу хіміотерапії.

Використовувати Gorilla Zkittlez feminised для лікування слід обережно - перевищувати рекомендовану дозу не можна. Зловживання каннабісом сорту Gorilla Zkittlez feminised може стати причиною галюцинацій, психотичних станів.

Смакоароматичні особливості сорту конопель Gorilla Zkittlez

Сорт Gorilla Zkittlez feminised має яскраво виражений фруктовий смак з ягідним післясмаком. Використання продукції з конопель цього сорту рекомендується на ніч і з метою глибокого занурення в транс під час духовних обрядів.