Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06883
Велика кількість гроверів вирішують замовити насіння канабісу цього Стрейна через високу смолистість, яка дає можливість виготовити з сухих шишок першокласний ароматний гашиш з сильним ефектом.
Показать все Свернуть

Gorilla Glue feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Chem's Sister x Chocolate Diesel
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Кавовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
стан повного внутрішнього комфорту
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Gorilla Glue feminised Ganja Seeds

Gorilla Glue feminized - это высокое уважение кожного конопляра, який в нижних частях складається с индіки и сатіви. Это наследование конопель стрімко дає сходи, как перетворюються в статные кущи с помірно розмашистими гілками. Масивні оливково-зелені суцвіття прикрашени блискучими кристалами. Рівень THC в смолідосяга вражаючих 26%. Великая кількість гроверів вирішшую замовить насіння канабісу цього Стрейна через високу смолистість, яка дає можливість виготовити с сухих шишок першокласний ароматний гашиш с сильным ефектом.

Походження конопель Gorilla Glue

Професійні селекціонери довгий час працювали над виведенням і стабілізацією фемінізованого гібрида Gorilla Glue. Як генетичних батьків було прийнято рішення використовувати Стрейни Chem's Sister і Chocolate Diesel.

Вирощування конопель Gorilla Glue

Рослина некапризна, сприймає будь-які добрива і легко піддається тренуванням. Культура прощає дрібні недоліки догляду, тому початківець ботанік спокійно доведе процес до Харвесту. Розвинена коренева система потребує просторого горщика об'ємом від 12 літрів. Грунт повинен бути пухким. Для цього потрібно в живильний грунт щедро додати крупний перліт, вермикуліт або кокосове волокно.

Поливаючи і своєчасно удобрюючи растіхи, ви зможете повністю розкрити їх потенціал. Урожайність з квадратного метра в Indoor складе до 550 грам просочених смолою бутонів.

Аромат і ефект конопель Gorilla Glue

У запаху і смаку правильно пролікованих шишок виразно вловлюються ноти кави з тонким відтінком дизеля. Вплив на організм вкрай потужний. Курець, відчуваючи ейфорію, занурюється в стан повного внутрішнього комфорту. Травка дивовижно підходить для вечірнього вживання, проведення духовних практик і тихого відпочинку на природі.

Медичне застосування конопель Gorilla Glue

В лікарських цілях марихуана представленого штаму не використовується.