Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS0931
Штам показує шикарний результат. При використанні літра міцелію гровер отримує від 250 до 300 грам сирих грибних тіл з першої хвилі, при цьому друга нітрохи не менше попередньої.
Показать все Свернуть

Golden Teacher

Виробник:
Gribo4ek
Стрейн:
Psilocybe Cubensis Golden Teacher
Вирощування:
переважно рисові коржі, зерно, а також пастеризована солома і гній
Ефект:
яскрава візуалізація, самоаналіз
Активність:
висока
Відбиток:
стерильний, виразний, представлений на білому папері (можливий варіант 2 відбитка на одному папері) і запакований в герметичний зіплок пакет
Кількість:
Нет в наличии
333 грн.

Описание Golden Teacher

Свою назву «Golden Teacher» ( «Золотий вчитель») отримав завдяки зовнішньому вигляду і чинного ефекту. «Золотий» тому, що капелюшок має насичено рудий колір, а ніжки гриба ніби-то покриті позолотою. «Вчитель» ж попереджає споживача про те, що в стані тріпу він отримає повчальну, правдиву і на всі 100% правильну відповідь на поставлене запитання. Стрейн дозволить зануритися в почуття єдності зі Всесвітом, дізнатися про її принципи роботи і про те, наскільки важливу частину в житті повинен займати процес самопізнання.

Класичний штам «Golden Teacher», що відноситься до виду кубенсісів, протягом багатьох років невпинно радує мікологів усього світу. З його культивацією впорається навіть початківець гровер.

Опис зовнішнього вигляду Golden Teacher

Зовнішній вигляд стрейна привабливий і цікавий. Капелюшок нагадує розкриту парасольку і має насичений рудий колір з ледь помітними і нечисленними білими крапочками. Ніжка водяниста, але щільна за структурою і відливає позолотою біля основи.

На субстратному блоці за весь період плодоношення утворюється незліченна кількість швидковитягуючихся грибних «сімей». Висота яких від 6 до 13 сантиметрів.

Походження стрейна Golden Teacher

Про історичне коріння "вчителів" мало що відомо.

Субстрат для міцелію Golden Teacher

Прекрасним варіантом субстрату для грибів, що відповідає всім вимогам штаму є рисові коржі, зерно, а також пастеризована солома і гній.

Вихід готового продукту Golden Teacher

Штам показує шикарний результат. При використанні літра міцелію гровер отримує від 250 до 300 грам сирих грибних тіл з першої хвилі, при цьому друга нітрохи не менше попередньої.

Після зняття першого врожаю Гроверу необхідно здійснити «регідраціі» субстратного блоку або ж рясно його полити для відновлення водного балансу.

Температура колонізації і плодоношення Golden Teacher

Міцелій стрейна швидко колонізує зернові культури при температурі в + 23-26 градуси за Цельсієм. Грибниця «Золотого вчителя» починає плодоносити при температурі в + 20-23 ° С, але для стрімкого зростання, рекомендується підтримувати + 22-26 ° С.

«Golden Teacher» має величезну перевагу перед іншими  стрейнами Psilocybe Сubensis. Він володіє високим імунітетом до різних заражень, але як і більшість кубів не може вистояти проти тріхи - головного ворога етноботаніків. Щоб не допустити розвитку зарази рекомендується підтримувати максимальну стерильність на всіх етапах культивації.

Ефект Golden Teacher

Ефект, який надає на організм «Золотий вчитель» досить сильний і яскравий в порівнянні з усіма іншими стрейнами cubensis. Підготовлений мандрівник зможе продуктивно попрацювати над собою. «Наставник» підкаже вірний напрям, дасть відповіді і допоможе подолати страхи, що криються в глибині душі.

Повністю очистивши себе від тривог, що мешкають усередині, можна відправити свідомість на вивчення таємниць Всесвіту. На думку Індіанців, гриби розмовляють з людиною незвичним для нього чином, не словесно, а шляхом споглядання картин і образів, які сприймаються Душею. Тіло в зміненому стані знаходиться в бездіяльності, представляючи лише посудину, а розум замовкає і дозволяє споглядати танець простору.

Заздалегідь підготовлений релакс-плейлист для «подорожі», допоможе налаштувати струни душі на прийняття добрих і зрозумілих йому космічних хвиль.

У підборі дозування рекомендується зупинитися на 3-3,5 г..

У нашому магазині можна купити стерильні спорові відбитки псилоцибінових грибів і доторкнутися до захоплюючого світу "чарівного гриба".