Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03933
Експерти визначають вирощування конопель в домашніх умовах і відкритому грунті, як самодостатні, і претендують на успішний врожай в обох випадках. Досвід не має великого значення, в зв'язку з невисокою вимогливістю самих рослин до відходу.
Показать все Свернуть

Glueberry O.G. feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
OG Kush x Gorilla Glue x Blueberry
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Indoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
будьте готові до потужного розслаблюючого впливу, з легким приємним запамороченням і позитивними думками
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
1 165 грн.

Описание Glueberry O.G. feminised Dutch Passion Seeds

Гібрид з американським корінням є володарем срібного кубка «Home Grown Cup 2017», що проходить в Нідерландах. Для брідерів банку насіння Dutch Passion перемоги не є чимось особливим. Вони завойовують нагороди зі своїми штамами останні років двадцять із завидною регулярністю. Glueberry O.G. - підсумок успішного мультікросса стрейна OG Kush, Gorilla Glue і Blueberry. Взагалі, американська індустрія комерційної марихуани демонструє неймовірні темпи розвитку і з'являються нові потужні сорти конопель, які нікого не дивують.

Загальні характеристики конопель Glueberry O.G.

Ближче до жовтня, вирощена вами в аутдорі двометрова конопля принесе відмінний врожай до 200 грам з куща і вище. Для індора ці показники незначно нижче, а терміни цвітіння відповідають тимчасовому проміжку сім-дев'ять тижнів. Готова марихуана містить частку ТГК в межах 18-20%, які повністю підуть на ваше задоволення від вживання.

Вирощування конопель Glueberry O.G.

Експерти визначають вирощування конопель в домашніх умовах і відкритому грунті, як самодостатні, і претендують на успішний врожай в обох випадках. Досвід не має великого значення, в зв'язку з невисокою вимогливістю самих рослин до відходу. Фемінізовані насіння конопель відмінно прокльовуються і сходять, не потребуючи в створенні особливих умов. Суцвіття у зрілих рослин потужні, з великою кількістю смол і іскристих кристалів по всій поверхні.

Медичне застосування конопель Glueberry O.G.

Марихуана Glueberry O.G. - один з кращих засобів природного походження, при виникненні труднощів з втратою апетиту або різних больових відчуттів. Крім усього іншого, цей канабіс ще й допомагає в стресових ситуаціях.

Запах, аромат і ефект конопель Glueberry O.G.

З урахуванням присутності в генетиці ліній Diesel і Blueberry, аромат марихуани з однієї сторони насичений нотками згорілого палива, а з іншого - лісових ягід. У смаку більш яскраво розкривається саме чорниця. Вживаючи Glueberry O.G., будьте готові до потужного розслаблюючого впливу, з легким приємним запамороченням і позитивними думками.