Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1616
Сходи стрейна зачарують прекрасним зовнішнім виглядом: вузькими яскраво-зеленими листями, статною центральної колою і безліччю міцних бічних гілок.
Показать все Свернуть

G13 Haze feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
G13 x Haze
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Тропічний
Медичний сорт:
ні
Особливості:
сатівное рослина з надзвичайно щільними шишками, що виробляють величезну кількість смоли
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
викличе яскраву і потужну хвилю ейфорії, яка дарує трансцендентне переживання, відчуття безтурботності і щастя
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание G13 Haze feminised Ganja Seeds

Фотоперіодний сорт канабісу G13 Haze - вражає потужним психоактивним впливом, в фенотипі якого переважає сатіва (90%). Сходи стрейна зачарують прекрасним зовнішнім виглядом: вузьким яскраво-зеленим листям, величною центральною колою і безліччю міцних бічних гілок. Всього за 5 тижнів вегетативного росту кущі витягнуться до 60-70 сантиметрів у висоту і будуть готові до переходу на цвітіння, яке триває 10-12 тижнів. Фемінізоване насіння конопель G13 Хейз гарантовано дасть тільки жіночі рослини, що позбавить гровера від додаткових турбот по "вистежуванню" і видаленню чоловічих особин. Тепер можна купити насіння конопель в такій кількості, скільки планується виростити кущів.

Походження конопель G13 Haze

Фемінізоване насіння конопель G13 Haze було отримане селекціонерами Ganja Seeds шляхом схрещування оригінального клону Хейз і знаменитого своїм психоактивним потенціалом G13. Рівень ТГК в смолі досягає 21%.

Особливості вирощування конопель G13 Haze

Елітне насіння конопель G13 Haze feminised - підходящий посадковий матеріал для садівників, які бажають культивувати Cannabis в умовах відкритого грунту, а також індора. Рослини порадують прекрасним урожаєм до 600 грам з одного квадратного метра при техніці SOG або SCROG.

В якості поживної основи для вирощування підходить торф'яна суміш з додаванням перліту і кокосового волокна. В індорі будуть потрібні місткі горщики, об'ємом від 10 літрів, а в аутдорі - лунки від 20 літрів. Висадка розсади на вулицю здійснюється на 2-3 тижні вегетативної стадії при усталеній нічній температурі +10 градусів за Цельсієм.

Оптимальне освітлення - 400-600 Ватт Днат. Можна також задіяти ЕСЛ або ЛЕД світильники, проводячи гров в умовах обмеженого простору маленької тумбочки або системного блоку.

Смак і аромат конопель G13 Haze

Дивовижна фруктова композиція, що поєднує в собі відтінки благородного гашишу і ефірних масел тропічних плодів, заповнить пахощами весь простір, в якому растаман вирішить скрутити собі джоінт. Солодкий і густий дим викличе яскраву і потужну хвилю ейфорії, яка дарує трансцендентне переживання, відчуття безтурботності і щастя. Стрейн стимулює творче мислення, допомагає знайти відповіді на будь-які питання, а також посприяє пошуку креативного вирішення проблеми.

Медичні властивості конопель G13 Haze

Дана культура має високий медичний потенціал. Її використовують як знеболюючий та такий, що піднімає настрій, засіб. Усуває тривожність і допомагає вийти з депресії.