Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1998
Сходи здивують своєю живучістю і невибагливістю, вони стійко переносять температурні скачки, не бояться цвілі і протистоять гнилі. З культивацією штаму впорається навіть недосвідчений садівник.
Показать все Свернуть

Fruity Jack feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Jack Herer
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Respect #13 x Jack the Ripper #1
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
сильний, добре збалансований (модифікація підвищила його психоактивну складову)
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Fruity Jack feminised Ganja Seeds

Фемінізований фотоперіодний сорт конопель Fruity Jack - чарівний гібрид, в фенотипі якого міститься 65% сатіви і 35% індіки. Сходи здивують своєю живучістю і невибагливістю, вони стійко переносять температурні скачки, не бояться цвілі і протистоять гнилі. З культивацією штаму впорається навіть недосвідчений садівник, адже рослини спокійно реагують на переливи, мають прекрасну структуру куща, яка пропускає світло до найнижчих суцвіть, а також не вибагливі до типу грунту. Відмінною особливістю стрейна вважається висока продуктивність смоли. До харвесту гровер буде мати у своєму розпорядженні достатньо матеріалу для приготування дивовижного гашишу з фруктовим ароматом.

Цвітіння триває 10-12 тижнів, а висота кущів рідко досягає 130 сантиметрів, при цьому, легко контролюється раннім переходом на цвітіння або підрізкою верхівки. Рівень ТГК досягає 20%.

Походження конопель feminised

Елітне насіння конопель Fruity Jack feminised було отримане шляхом схрещування двох легендарних гібридів з чудовою репутацією і характеристиками: Jack the Ripper # 1 і Respect # 13

Особливості вирощування конопель feminised

Насіння конопель Fruity Jack feminised - чудовий матеріал для висадки в умовах закритого грунту і садової теплиці. У аутдор рослини висаджують добре укоріненою розсадою при сталій температурі вночі +10 градусів за Цельсієм. Лунки для розсади рекомендується викопати завчасно і наповнити їх поживною сумішшю на основі кокосового волокна, компостного або торф'яного грунту і крупного перліту.

Кущі відмінно гнуться і піддаються всім відомим техніками обробки:

SCROG;
SOG;
LST.
Оптимальні горщики для індора - 5-15 літрів, для аутдора - 20-50 літрів. Рекомендоване освітлення - 400-600 Ватт Днат. У системних блоках або не великих шафах культура також нагородить шикарним врожаєм при висвітленні 150-250 Ватт ЕСЛ або ЛЕД. З одного квадратного метра знімають до 550 грам ароматних бутонів готових до вживання або до 300-700 грам з одного куща в аутдорі в середині жовтня.

Смак і ефект конопель feminised

Палітра ароматів пролікованих шишок представленого сорту насичена цитрусовими нотками з відтінками тропічних фруктів і легким серпанком прянощів. Густий і білосніжний дим подарує незабутні миті польоту і щастя. Ейфорія заповнить кожну клітинку тіла, подарувавши воістину прекрасне почуття творчого хаосу, в якому лише мудрець зможе побачити добре продуманий порядок. Стоун настане трохи пізніше і дозволить повністю розслабитися і зануритися у важливі для растамана роздуми.

Медичні властивості конопель feminised

Медичний потенціал сорту дозволяє застосовувати екстракти на основі сухих суцвіть для зняття втоми, підняття життєвого тонусу, усунення тривожних і депресивних станів. Дуже добре відновлює сон і допомагає вийти з пригніченого стану.