Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06862
Насіння конопель Freddy's Best є фемінізованим сортом, який названий на честь неперевершеного селекціонера Фредді, який присвятив 20 років свого життя виведенню нових Стрейнів конопель.
Показать все Свернуть

Freddy's Best feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Chocolope x Dutch Haze
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
релакс, тривалий
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Freddy's Best feminised Ganja Seeds

Насіння конопель Freddy's Best є фемінізованим сортом, який назвали на честь неперевершеного селекціонера Фредді, який присвятив 20 років свого життя виведенню нових Стрейнів конопель. У списку значимих досягнень цієї людини знаходяться такі популярні і відомі у всьому світі сорти як:

  • «Блуберрі»;
  • «Мазар»;
  • «Passion №1»;
  • «Помаранчевий Бутон»;
  • «Strawberry Cough».

Самою останньою новинкою селекціонера став «Freddy's Best». Купити насіння канабісу цього гібрида норовить кожен завзятий і комерційно націлений конопляр. Оскільки кожен, хто знайомий з роботою вищезгаданого селекціонера знає, що його штами - це вищий рівень якості, завжди прекрасний зовнішній вигляд рослини, показова продуктивність і шикарний запах продукту. Варто відзначити рівень ТГК в смолі масивних кулястих бутонів, що досягає 20%.

Походження конопель Freddy's Best

Для створення нового фемінізованого конопляного шедевра Freddy схрестив прекрасний «Chocolope» з «Dutch Haze» і добірною чистою сатівою. Результат виявився вище всяких похвал.

Вирощування конопель Freddy's Best

Культивація даного Стрейна найбільш успішна в умовах закритого приміщення або теплиці. Цвітіння, як і належить для Sativa, триває мінімум 10 тижнів. Кущ досить сильно витягується вгору, тому слід завчасно передбачити домашній гроубокс відповідного розміру. В якості контролю зростання найбільш часто використовують метод «Екран зелені» і загинання. Розвинена коренева система вимагає ємність не менше 15 літрів, яку слід наповнити пухким грунтом.

Аромат і ефект конопель Freddy's Best

Оригінальний запах сухих шишок поєднує в собі солодкі і пряні відтінки, а під час куріння дим розкриває смаковим рецепторам насичений смак какао. Любителі вишуканих смакоароматичних композицій культури будуть у захваті від вживання такої травички. Вплив триває протягом декількох годин. Курець відчуває злиття з невідомим джерелом енергії, який нескінченним потоком надихає його на звершення всіляких справ.

Медичне застосування конопель Freddy's Best

Марихуана цього сорту не є лікарською, але сприяє поліпшенню настрою і усуває втому.