Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03924
Freddy's Best прекрасно розкриває власний потенціал в теплицях і закритому просторі, але сорт не менш цікавий і для гровінга у відкритому грунті. Вирощування конопель можна назвати дуже простим, тому культивувати їх рекомендують коноплярам з будь-якою кількістю досвіду.
Показать все Свернуть

Freddy's Best feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Mazar
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Mazar x Strawberry Cough
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
ейфорійний і мотивуючий, з приємною церебральністю по всьому тілу
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
665 грн.

Описание Freddy's Best feminised Dutch Passion Seeds

Брідер на ім'я Фредді, подарував шанувальникам марихуани величезну кількість авторських штамів конопель, які виводив на ринок регулярно, протягом двох десятиліть. Для банку насіння Dutch Passion, селекціонер створив такі кращі сорти конопель, як Mazar, Strawberry Cough і ще з добрий десяток назв, які перебувають на слуху. Freddy's Best - останній шедевр легендарного брідера, який встиг перед відходом на заслужений відпочинок реалізувати весь свій досвід в мультікроссі стрейна Chocolope, Dutch Haze і невідомої сатіви.

Загальні характеристики конопель Freddy's Best

ТГК у марихуані становить від 15 до 20%, що для сатівного штаму дуже хороший показник. Цвітуть рослини в середньому близько десяти тижнів, зі збором врожаю на свіжому повітрі в кінці вересня і не пізніше перших чисел жовтня. У закритих приміщеннях врожайність може досягати 500 грамів на один квадратний метр, а в аутдорі від 600 грам з куща і вище. При середній висоті рослин, такі можливості дуже привабливі для коноплярів.

Вирощування конопель Freddy's Best

Freddy's Best прекрасно розкриває власний потенціал в теплицях і закритому просторі, але сорт не менш цікавий і для гровінга у відкритому грунті. Вирощування конопель можна назвати дуже простим, тому культивувати їх рекомендують коноплярам з будь-якою кількістю досвіду. В процесі дозрівання, кущі утворюють потужні круглі шишки, рясно виділяють смолу. Аромат стабільний і не настільки інтенсивний, щоб була потрібна установка повітряних фільтрів. А ось через високу щільность суцвіть, циркуляція повітря повинна бути максимально якісною.

Медичне застосування конопель Freddy's Best

Сатівні сорти марихуани не вважаються лікарськими, але можуть приносити чималу користь у випадках прояви депресії і меланхолії. Вони відмінно справляються з антистресовими завданнями і не рекомендуються до вживання пацієнтами у вечірній час.

Запах, аромат і ефект конопель Freddy's Best

У канабіса легкий і приємний аромат стиглих фруктів. Смак освіжаючий з вишуканими нотками какао. Ефект від вживання ейфорійний і мотивуючий, з приємною церебральністю по всьому тілу.