Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03620
Кущ досягає середніх розмірів з великою кількістю бічних пагонів, що нагадують лозу винограду. Застосувавши метод SCRoG, конопляр охороняє гілки від переломів і тим самим сприяє збереженню суцвіть.
Показать все Свернуть

Exodus Cheese feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Cheese
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
original Cheese
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Деревинний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
так
Ефект:
ніжне почуття розслабленості на тлі приємної прохолоди
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
267 грн.

Описание Exodus Cheese feminised Green House Seeds

Exodus Cheese feminised - прекрасний витвір брідерів, про що переконливо свідчать численні нагороди та високий купівельний попит. В активі сорту перше місце в Expo Grow - Irún 2012 і друге на Spannabis 2013, плюс величезна популярність в Великобританії. Штам володіє генетичною спадковістю Original Cheese Strain і містить близько 19% ТГК, 0,28% CBD. Завдяки цьому, індічно-сатівний стрейн (60/40 відсотків відповідно) користується однаково великою популярністю у любителів рекреаційного вживання марихуани.

Загальні характеристики конопель Exodus Cheese

Кущ досягає середніх розмірів з великою кількістю бічних пагонів, що нагадують лозу винограду. Для проходження фази цвітіння рослині потрібно всього 8 тижнів, після яких з одного м2 в Indoor можна зняти до 800 грамів суцвіть і стільки ж з куща, вирощеного на відкритому просторі. Час збору врожаю в Outdoor доводиться на кінець вересня (стосовно до регіонів холодної Північної Європи).

Вирощування конопель Exodus Cheese

Незважаючи на те, що насіння канабісу Exodus Cheese feminised добре вирощуються в будь-яких умовах, професійні коноплярі віддають перевагу закритому способу культивації, де здоров'я рослин і врожай в повній мірі залежать від майстерності гровера.

Застосувавши метод SCRoG, конопляр охороняє гілки від переломів і тим самим сприяє збереженню суцвіть. Також неоціненну допомогу рослині надасть своєчасне підстригання рослинності для кращого проникнення світлових променів.

Медичне застосування конопель Exodus Cheese

Прекрасно стимулює апетит, ефективний в терапії хронічного безсоння і болю.

Аромат, смак і ефект конопель Exodus Cheese

Володіє тривалим проникаючим впливом. Споживач відчуває ніжне почуття розслабленості на тлі приємної прохолоди, супроводжуваної моховитим ароматом з ненав'язливими деревними нотками.

Ефекти фемінізованого стрейну відрізняються індивідуальністю і досить сильні, щоб порадувати навіть найдосвідченіших курців.