Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06070
Елітне насіння конопель Erlik feminised були отримані в результаті схрещування ароматного Lemon Skunk c Super Silver Haze. Результатом хреста став чудовий гібрид, що володіє чудовими зовнішніми даними і високим психоактивних впливом.
Показать все Свернуть

Erlik feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Haze, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Lemon Skunk x Super Silver Haze
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує потужну хвилю ейфорії, що супроводжується шаленої радістю і потоком геніальних ідей
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Erlik feminised Bang Seeds

Чудовий фотоперіодний фемінізований сорт канабісу Erlik - унікального виду сатіва-домінуючого гібриду від досвідчених генетиків сідбанка BangSeeds. Сходи культури мають стрімке зростання, але вельми чутливі до надлишків вологи і надмірного перегодування. Рослини цього стрейна формують кілька коротких бічних гілок і довгу центральну колу. Вирощуючи штам в домашніх умовах, рекомендується ще на вегетативній стадії відщепнути верхівку, що дозволить направити життєвий потенціал куща на розвиток бічних гілок. Концентрація ТГК в смолі досягає 22%, що гарантує потужний та тривалий вплив.

Цвітіння культури триває 10-12 тижнів і супроводжується чудовим цитрусовим ароматом. У висоту рослини досягають 150 сантиметрів в умовах індора, а на вулиці можуть досягати 170 см.

Фемінізовані насіння конопель цього штаму - прекрасний посадковий матеріал, з якого сходять тільки жіночі рослини.

Походження конопель Erlik

Елітне насіння конопель Erlik feminised були отримані в результаті схрещування ароматного Lemon Skunk c Super Silver Haze. Результатом хреста став чудовий гібрид, що володіє чудовими зовнішніми даними і високим психоактивним впливом.

Особливості вирощування конопель Erlik

Насіння конопель цього сорту мають високий відсоток схожості, однак досвідчені садівники рекомендують попередньо замочити "горіхи" в воді на 12-24 години і проростити їх між вологими ватними дисками. Коли насіння проклюнутся, то їх акуратно висаджують в торф'яні таблетки білим корінцем вниз на глибину не більше 0,5 см. Зміцнілу і добре вкорінену розсаду можна десантувати у відкритий грунт при стабільній нічній температурі +10 градусів за Цельсієм. В якості поживного субстрату можна використовувати суміш, що складається з збагаченого грунту, великого перліту і кокосового волокна в рівних пропорціях.

Рослини цього стрейну піддаються техніці SOG. Клонування - один з найкращих методів, що дозволяють гроверу раціонально використовувати наявну для культивації площу і істотно збільшити врожайність. Материнське рослина можна підтримуватися на вегетативній стадії до декількох років, постійно маючи доступ до посадкового матеріалу (живцями).

Оптимальне освітлення для вирощування в гроурумі - від 400 ват Днат. Горщики - від 10 літрів. З одного квадратного метра посівної площі можна зняти до 600 грам ароматних суцвіть (сухих).

Аромат і ефект конопель Erlik

Висушені шишки Ерлік feminised виділяють приємний цитрусовий аромат. Густий білий дим подарує потужну хвилю ейфорії, що супроводжується шаленої радістю і потоком геніальних ідей.

Медичне застосування конопель Erlik

Цю культуру не відносять до терапевтичної, проте багато цінителів селекційних сортів канабісу відзначають високий концентруючий потенціал стрейна.