Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03617
Даний штам справжня знахідка для виробників, яких приваблює швидкоплинність цвітіння і висока врожайність при відмінній якості продукції.
Показать все Свернуть

Diamond Girl feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Haze, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Skunk x NL x Haze x Early Pearl
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Квітковий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
розслабляючий, дарує легкість думок і приємну знемогу по всьому тілу
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
467 грн.

Описание Diamond Girl feminised Green House Seeds

Фемінізовані насіння конопель Diamond Girl feminised - якісний індічний продукт, недавно поміняв колишню назву SilverPearl на Diamond Girl. Рослині властиво більшість ознак класичної конопляної культури - приємний псхоактівний ефект, м'який смак і швидкі темпи розвитку.

Чудові властивості сорт отримав від відомих "батьків" Haze, Skunk, NL і Early Pearl. Продумане співвідношення 60% Indica + 40% Sativa і 15% зміст ТГК, доповнене 0,17% КБД наділило штам чудовими психоделічними і медичними властивостями.

Загальні характеристики конопель Diamond Girl

Рослина напористо й енергійно формує величезну колу і безліч бічних гілок. Тугі смолисті суцвіття, оповиті вражаючою павутиною трихом. Для досягнення зрілості вистачає 8 тижневого періоду цвітіння, після якого з одного м2 посіву в Indoor можна зібрати до 750 грамів шишок. У відкритому грунті рослина підходить до фази збору врожаю в кінці вересня, з одного куща гровер зніме близько 850 грамів першокласних шишок.

Даний штам справжня знахідка для виробників, яких приваблює швидкоплинність цвітіння і висока врожайність при відмінній якості продукції.

Вирощування конопель Diamond Girl

Завдяки гарній індічній генетичній спадковості, рослині однаково комфортний будь-який метод культивації. Хоча при можливості вибору перевагу слід віддати Indoor, в якому спочатку міцні паростки швидко пристосовуються до тепличних умов і повністю розкривають свій потенціал.

Канабіс стійко переносить холодну погоду і прощає ботанікам деякі помилки. Тому гібрид можна сміливо рекомендувати початківцям гроверам для швидкого освоєння техніки вирощування конопель.

Медичне застосування конопель Diamond Girl

Один з швидкодіючих засобів зниження больових проявів, стресового стану, занепокоєння.

Аромат, смак і ефект конопель Diamond Girl

Це марихуана з розслаблюючим солодко-квітковим смаком. Вплив швидкий та тривалий, але м'який. Рекомендується новачкам, що зважилися на психоактивну стимуляцію тонізуючим димом канабісу.