Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: vip12364
З насіння канабісу Deathlok feminised виростає міцна рослина середніх розмірів, що має щільні бічні гілки, які здатні витримати шишечну масу.
Показать все Свернуть

Deathlok feminised GanjaVIP Seeds

Виробник:
GanjaVIP
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Thai
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Afghani x Thai
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Хвойний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
ефект швидкоплинного ейфорійного хая з плавним зниженням на рівень "стоун"
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
499 грн.

Описание Deathlok feminised GanjaVIP Seeds

Deathlok feminised - це класика, яка знайшла своє місце в багатьох серцях гроверів у всьому світі. Селекціонери глибоко перейнялися смаковими якостями і ефектом цього сорту і використовують його для виведення нових стрейнів канабісу.

Deathlok feminised повністю визріває за 65-70 днів і дарує гроверу неймовірний для своїх розмірів врожай ароматних і смолистих шишок. Спочатку сорт виводився виключно для домашньої оранжереї, але гідно показав себе і в умовах аутдору.

З насіння конопель Deathlok feminised виростає міцна рослина середніх розмірів, що має щільні бічні гілки, які здатні витримати шишечну масу. Листя утворюється небагато, що дозволяє заощадити на додатковому нижньому освітленні в боксі.

З усіх характеристик Deathlok feminised можна виділити:

  • Високий рівень ТГК 18-20%;
  • Компактні розміри;
  • Вкрай висока смолистість;
  • Стабільність і невибагливість до умов культивації;
  • Переносимість низьких температур.

Особливості вирощування конопель Deathlok в умовах індора і під відкритим небом

Deathlok feminised рідко переростає позначку в 110 сантиметрів і ідеально підходить для любителів "тихого" грова. У домашніх умовах стрейн відмінно піддається техніці клонування, а також "SCROG".

Неймовірно стійкий до цвілі і грибкових захворювань - справжня знахідка для початківців. Пробачить їм багато недоліків. Запах під час цвітіння ледь вловимий, і нагадує кропиву з легким ароматом цитруса і меліси. До кінця цвітіння може виникнути несильний запах аміаку, який швидко проходить і кущ починає виділяти кедрові нотки.

Для культивації в домашніх умовах згодиться горщик від 5-7 літрів і більше. Deathlok feminised любить інтенсивне освітлення, і прекрасно себе почуває під лампами високого тиску від 250 ват. Температура в боксі повинна бути в межах + 27-31 градусів за Цельсієм, а рівень вологості близько 60%.

В умовах аутдору сорт висаджують в заздалегідь підготовлений грунт на початку-середині травня. Основним показником для десантування розсади повинна бути нічна температура + 10-12 градусів за Цельсієм. При більш низьких показниках температури рослина може загинути.

Лунка для висадки повинна мати обсяг від 10 літрів. Підгодовувати рослину можна вже на 20-му дні вегетативного росту органічними "компотами" на основі гною.

Довідка! В умовах відкритого грунту Deathlok feminised може досягти 250 сантиметрів у висоту.

Смакові якості і ефект конопель Deathlok

Переважання індічних генів в Deathlok feminised дозволить любителям розслабитися, у всій красі насолодитися чарівним ефектом швидкоплинного ейфорійного хая з плавним зниженням на рівень "стоун". Цей сорт підходить для вживання перед сном, допоможе заспокоїти вічно бунтуючий розум, привівши думки в порядок і скинувши з тіла усі затискачі.

Ефект Deathlok feminised стійкий і тривалий.