Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03680
Для 100% збереження врожаю Damnesia feminised рекомендується в другій фазі цвітіння забезпечити гілкам додаткову опору. Незалежно від способу культивації, кущ радує хорошим урожаєм.
Показать все Свернуть

Damnesia feminised Strain Hunters Seeds

Виробник:
Strain Hunters Seeds
Генетика присутня:
Haze
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
A.M.S. x Amnesia Haze (feminized)
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Деревинний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
церебральний, потужний, тривалий
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
467 грн.

Описание Damnesia feminised Strain Hunters Seeds

Насіння канабісу Damnesia feminised з фенотипом Sativa 60% і Indica 40% створені методом схрещування A.M.S. з фемінізована Amnesia Haze. Завдяки генам оригінального сорту «Амнезія» рослина отримало гарну збалансованість. Прекрасний родовід наділила штам відмінними медичними та психоделічними властивостями з потужним церебральним ефектом. Гібрид давно увійшов до списку популярних культур, використовуваних для медитації, зняття м'язового і психологічного напруження, стимуляції фізичної та творчої активності.

Загальні характеристики конопель Damnesia

Період цвітіння канабісу триває 9-10 тижнів. За цей час кущ утворює гарну гіллястість з міжвузлями 8-10 см. Самі суцвіття набувають коричнево-зеленуватий відтінок, наливаються кількістю якісної смоли. Листя світло-зелене з червоними відтінками.

Незалежно від способу культивації, кущ радує хорошим врожаєм. У закритому приміщенні один квадратний метр посіву при рекомендованої освітленості 1000 Вт приносить до 900 г суцвіть, тоді як "вуличний" кущ порадує близько 1000 г.

Вирощування конопель Damnesia

Для 100% збереження врожаю Damnesia feminised рекомендується в другій фазі цвітіння забезпечити гілкам додаткову опору. Також для рослини потрібно максимальний рівень ЄС 1,9-2,0 (залежно від темпів зростання) і помірний раціон підгодівлі добривами.

Медичне застосування конопель Damnesia

Марихуана активно використовується для зняття стресових проявів, локалізації больових відчуттів, особливо післяопераційних, боротьби з апатією і депресією, стимуляції апетиту.

Аромат, смак і ефект конопель Damnesia

Вплив тонізуючого диму настає швидко і триває протягом тривалого часу. В останній момент куріння настає піднесений high-ефект, який прекрасно тонізує тіло і стимулює мозкову активність.

Ейфоричного відчуття розслабленості, наснаги і гарного настрою також сприяє виражений деревно-фруктовий аромат з нотками сандалового дерева, ладану і чорного перцю.