Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: vip12361
Рослині властиві видовжені бокові гілки на яких утворюється величезна кількість суцвіть. Рівень ТГК може перевищувати позначку в 22%, що зводить стрейн в лінійку самих сильнодіючих сортів конопель.
Показать все Свернуть

Daken feminised GanjaVIP Seeds

Виробник:
GanjaVIP
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
AK 47, Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
AK-47 x White Widow
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Особливості:
Стрейн вельми потужний, тому не рекомендується накладати добавку не впевнившись в тому, що ефект почав розкриватися
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
приємна ейфорія, плавно переходить в релакс
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
499 грн.

Описание Daken feminised GanjaVIP Seeds

Daken feminised є безсумнівним лідером у всій лінійці брендів фемінізованих сортів конопель. З насіння конопель Daken виростають компактні невисокі рослини утворюючи"засніжені" трихоми, шишки дивують своїм сильним ефектом.

У генетиці сорту домінує індіка, яка припаде до смаку любителям глибоких занурень у світ релаксації і заспокоєння.

З насіння конопель Daken feminised виростає невеликий кущ рідко перевищує 150 сантиметрів у висоту в умовах домашньої оранжереї. Рослині властиві видовжені бокові гілки на яких утворюється величезна кількість суцвіть. Рівень ТГК може перевищувати позначку в 22%, що зводить стрейн в лінійку самих сильнодіючих сортів конопель.

В умовах відкритого грунту Daken зможе порадувати гровера 200-250 грамами прекрасного виду і щільності шишок, а в оранжереях врожайність стрейна може досягати 400-450 грам на один квадратний метр.

Daken feminised стабільний гібрид. Штам піддасться культивації навіть новачкові, а досвідчені садівники зможуть поекспериментувати з прищипуванням і множинним загинанням рослини.

Родовід конопель Daken

Для виведення сорту були задіяні добірні фенотипи легендарного АК-47 і клону "Білої Вдови".

Особливості вирощування конопель Daken

Daken feminised має властивість уповільненого розвитку на стадії вегетативного росту, але гроверу не варто турбуватися про це. На "передцвітінні" кущ нажене згаяне, а на стадії цвітіння до кінця розкриє свій потенціал.

Сорт Daken feminised ідеально підходить для культивації в середній смузі і повністю відцвітає за 70 днів. У нинішній час існує тільки три фенотипу Daken і кожен з них по-своєму унікальний.

Сорт любить багато світла тому рекомендується використовувати освітлення від 400 ват Днат. У період вегетативної стадії можна заощадити на електроенергії і використовувати 100-200 ват ЕСЛ.

Як і всі фотоперіодні сорти канабісу Daken потребує особливий режим освітлення. На стадії вегетативного росту застосовують режим 18 \ 6, а з переходом на цвітіння 12 \ 12.

Стрейн охоче відгукується на техніку "SCROG" і без істотного стресу переносить клонування. Аромат під час життєвого циклу Daken вельми насичений і різкий, тому гроверу слід попередньо передбачити хорошу вентиляцію.

Вирощуючи Daken feminised на вулиці, слід підбирати місце де ніс і око випадкового перехожого не зможуть розпізнати галявину з кущем. В умовах аутдору сорт добре себе почуває в добре збалансованому живильному субстраті в ямках об'ємом від 15 літрів.

Daken feminised вкрай негативно може зреагувати на надлишок вологи, тому початківцям слід утриматися від "надмірної турботи про рослину" і здійснювати полив у міру висихання землі.

Смакові якості і ефект конопель Daken

Дакен - це типовий представник індічних сортів, а це значить, що любителя може очікувати кам'яніючий на все тіло ефект. Навіть досвідченим курцям не випаде можливості встояти перед рівнем ТГК в 20-22%.

Частка сатіви, присутня в генному пантеоні Daken feminised дозволить випробувати піднесений політ думки і викличе відчуття щастя, яке скоро змінитися глибоким індюшним ефектом і змусить розчинитися в світі ідей і творчих починань.

Вживання Daken залишить тривалий солодкуватий післясмак з легким відтінком спецій і цитруса.

Безсумнівно, Daken є медичним сортом канабісу. Його легендарні батьки передали стрейну тільки кращі характеристики, дозволивши гібриду з легкістю усувати різного роду болю, а також допомагати справлятися з депресією.