Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06827
Фемінізоване насіння конопель Critical Kush утворює надзвичайно енергійні і потужні рослини, які дають величезну кількість щільних шишок. Цей гібрид є значним досягненням селекції.
Показать все Свернуть

Critical Kush feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
Kush, Critical
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Critical + x OG Kush
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
м'який і тривалий, збалансований
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Critical Kush feminised Ganja Seeds

Фемінізоване насіння конопель Critical Kush утворює надзвичайно енергійні і потужні рослини, які дають величезну кількість щільних шишок. Цей гібрид є значним досягненням в сучасній селекції марихуани. Дані насіння канабісу на 100% індічного сорту порадують гровера суцвіттями, які покриті жирним шаром кристальних трихом. Липка смола містить таку кількість ТГК, що забути ефект вирощеної травички не вдасться ніколи.

Походження конопель Critical Kush

«Критикал Куш» feminised з'явився після успішно спланованого і виконаного кросу знаменитого Critical + з затребуваним OG Kush.

Вирощування конопель Critical Kush

Даний Стрейн дивовижно підходить для домашньої культивації, а також відкритого грунту в ситуації, якщо гровер проживає в місцевості з тривалим жарким літом. Рослина середньої висоти не перевищує 110 сантиметрів. За час 8 тижневого періоду цвітіння канабіс встигає сформувати важкі товсті бутони. В умовах закритого приміщення продуктивність складе близько 650 грам смолистих суцвіть з одного квадратного метра. Щоб культура могла повноцінно розвиватися, потрібно висаджувати «горіхи» в пухкий грунт. В якості штучного світла рекомендується використовувати ДНаТ лампу потужністю не менше 400 ват.

Порада! Підвищити врожайність конопель допоможе техніка клонування растішки або вкрай дієвий метод «Екран зелені».

Аромат і ефект конопель Critical Kush

Чиста Indica автоматично робить травичку ідеальним засобом для занурення в глибоку медитацію і способом відсторонення від думок про побутові, повсякденні або робочі проблеми. Заспокійливо-розслаблюючий вплив сприяє вживанню маріхуани у вечірній і нічний час. Запах сухих шишок складається з відтінків землистості, палива і свіжескошеної зелені. У смаку диму розкриваються свіжі соснові ноти, а іноді створюється враження, що ви з'їли шматочок лимонного пирога.

Медичне застосування конопель Critical Kush

Це не лікарський штам, однак один напас здатний занурити в тривалий міцний сон, заспокоїти необґрунтовану панічну атаку і пробудити звіряче бажання з'їсти що-небудь оригінальне і незвичайне.