Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1604
Штам Critical + feminised прекрасно культивується в теплиці, домашній оранжереї або під відкритим небом. Центральна масивна кола увінчана великою кількістю бічних гілок.
Показать все Свернуть

Critical + feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
високе
Генетика присутня:
Bud, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Big Bud x Skunk No. 1
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ванільний
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
тривале наркотичне сп'яніння, ментальний
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Critical + feminised Ganja Seeds

Фемінізований сорт «Крітікал +» з'явився шляхом схрещування сканку з Big Bud. Гібрид перейняв у своїх «батьків» всі кращі показники, завдяки чому завоював величезний попит на ринку. Якісне насіння конопель даного штаму завжди радуює міцними і продуктивними сходами.

Загальні характеристики конопель Critical +

Стрейн відрізняється високим рівнем ТГК в 20%. Висота куща досягає не більше 1,3 метра. Період цвітіння в середньому триває до 60 днів. Центральна масивна кола увінчана великою кількістю бічних гілок. Суцвіття, до початку харвесту, покриваються незліченною кількістю трихом. З одного метра квадратного турботливий конопляр зніме близько 900 грам першокласного продукту.

Вирощування конопель Critical +

Штам Critical + feminised прекрасно культивується в теплиці, домашній оранжереї або під відкритим небом. Перед початком культивації гроверу рекомендується підібрати оптимальний для сорту бокс або максимально непомітну і віддалену від стежок галявину. Розкрити весь закладений генетично потенціал рослини вийде при освітленні Днат лампою потужністю від 300 ват, а також об'ємному горщику від 10 літрів наповненому живильним грунтом.

Медичне застосування конопель Critical +

Стрейн не відноситься до лікувальних, проте чудово справляється з мігренню, м'язовими спазмами, запущеною стадією депресії, стресом і панічними атаками.

Смак і ефект конопель Critical +

Ніжний аромат складається з ноток ванілі і прянощів. Густий дим дарує курцеві цитрусовий післясмак. Рівне співвідношення індіки і сатіви занурює растамана в гавань позитиву і розслабленості. Високий показник тетрагідроканнабінолу надає моментальний вплив на організм після першої затяжки. Поспішати з повторенням напасу не варто.