Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07146
Незначне переважання індіки (60%) над сатівою (40%) в генотипі дозволило домагатися приголомшливих врожаїв в порівняно короткі терміни.
Показать все Свернуть

Cream Mandarine feminised Ganja Seeds Fast Version

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
6 - 7 тижнів
Генетика:
Cream Mandarine Auto x Diesel
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
тривалий релакс
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Cream Mandarine feminised Ganja Seeds Fast Version

Історія цього сорту канабісу встелена цілим розсипом нагород міжнародного рівня, тому поява подібної позиції в асортименті сідбанка GanjaSeeds виявилася цілком очікуваною. У генетиці штаму присутня автоквітуча форма Cream Mandarine feminised. Новий гібрид примусово позбавили опції автоцвітіння шляхом гібридизації з ексклюзивним Diesel. І це тільки початок історії переваг унікального фотофема. Щоб купити насіння конопель «Мандариновий крем», достатньо оформити замовлення в нашому інтернет-магазині.

Загальні характеристики конопель Cream Mandarine

Незначне переважання індіки (60%) над сатівою (40%) в генотипі дозволило домагатися приголомшливих врожаїв в порівняно короткі терміни. Коноплярі легко отримують 400-600 грам добірного стаффа з квадратного метра посівної площі в індорі. Примітно, що приблизно такі ж збори можливі в аутдорі, проте в перерахунку на одну рослину. Суха речовина, готова до вживання, містить 18-22% тетрагідроканнабінолу та майже 1% каннабідіола.

Вирощування конопель Cream Mandarine

Очевидно, що для культивування рослин на відкритому повітрі потрібно менше зусиль. Особливо якщо дотримуватися вихідних норм агротехніки для фотоперіодних растішек. Тим більше, що на кліматичні умови, на відміну від індора, ботаніки не можуть реально вплинути. Своєчасний полив, підживлення по необхідності - все це базові питання, знайомі навіть новачкам.

Медичне застосування конопель Cream Mandarine

У лікарській справі марихуана дозволяє ефективно протистояти нервовим перенапруженням, стресам, безсонню. Надалі очікується розкриття більшого потенціалу трави і її екстрактів. Це тривалий, складний процес.

Смак і ефект конопель Cream Mandarine

Дивовижний гармонійний запах канабісу включає різнопланову палітру, здавалося б, непоєднуваних смаків: землистості, солодких цитрусів, хумусу. Композиція виходить запаморочливою, апетитною. Бажання розслабитися - курець його отримає гарантовано і надовго!