Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07174
Фотоперіодна фемінізована швидкоквітуча версія видатного Cream Caramel - унікальний гібрид першого покоління, отриманий з двох споріднених фенотипів.
Показать все Свернуть

Cream Caramel feminised Ganja Seeds Fast Version

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
6 - 7 тижнів
Генетика:
Cream Caramel x Cream Caramel Auto
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
релакс, креатив, стимулюючий
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Cream Caramel feminised Ganja Seeds Fast Version

Уже від самої назви цього дивного сорту канабісу збуджується апетит і прокидається бажання випробувати продукт. Цей позив абсолютно виправданий. Фотоперіодна фемінізована швидкоквітуча версія видатного Cream Caramel - унікальний гібрид першого покоління, отриманий з двох споріднених фенотипів. Роботу виконали селекціонери популярного сідбанка Ganja Seeds, на що пішло чимало часу і зусиль. З огляду на шалений попит на дану товарну позицію, праця окупилася з лишком. Замовити насіння конопель гібридного стрейна пропонує наш інтернет-магазин.

Загальні характеристики конопель Cream Caramel Fast Version

Індічне домінування в генотипі не викликає сумніву, співвідношення Cannabis indica і sativa становить 90 до 10. Швидке цвітіння не заважає збирати в індорі з квадратного метра в середньому близько півкіло стаффа (залежить від рівня підготовки гровера). У відкритому грунті один кущ дає до 800 грам сухих бошек з вмістом тетрагідроканнабінолу 15-20%. Відсоток каннабідіола ледь перевищує позначку 1,2.

Вирощування конопель Cream Caramel Fast Version

Для фотоперіодних рослин вкрай важливим є контроль режиму освітлення, особливо в замкнутому просторі, де ботаніки здатні його регулювати. У новачків це може викликати певні труднощі. Досвідченим майстрам можна порадити реалізовувати клонування, адже «Крем Карамель» ідеально підходить для подібних цілей. Фотофем прекрасно захищений від грибкових інфекцій, цвілі на генному рівні.

Медичне застосування конопель Cream Caramel Fast Version

Значна концентрація відомих ключових канабіноїдів дозволяє вважати ганджу і її екстракти доречним засобом для релаксації, надійним антидепресантом.

Смак і ефект конопель Cream Caramel Fast Version

Аромат канабісу чарівно різноплановий, поєднує яскраво виражені землянисті, хумусові тони, доповнені апетитними нотками сиру та льодяників. Незважаючи на очевидне переважання індіки, серія затяжок ароматним димом дасть приголомшливий заряд творчого натхнення, стимулювання роботи мозку, попутно розслаблюючи тіло приємним спокоєм.