Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1210
Культивація сорту, як показує досвід, хороша і у відкритому грунті, і в гроубоксі і в індорі. Ви вільні вибирати самостійно метод вирощування, навіть якщо являєтесь абсолютно зеленим новачком в цій справі.
Показать все Свернуть

Cream 47 regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
AK 47
Стать:
регулярний
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Cream Caramel x AK47
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
розслабляючий, ейфорія
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
133 грн.

Описание Cream 47 regular Ganja Seeds

Регулярне насіння фотоперіодного сорту конопель Cream 47 Reg - продукт ретельної селекції експертів сідбанка Ganja Seeds, які віддали чимало людино-годин заради досягнення вражаючого результату селекційної роботи. Даний гібрид суперечливо поєднує в собі, здавалося б, несумісні властивості. З одного боку, гровери отримують рослини і марихуану з ніжним карамельно-кремовим ароматом стрейна Cream Caramel, а з іншого - вбивчу силу видатного канабісу сорти AK-47. І це лише один приклад суперечливих поєднань. Нижче ви познайомитеся з ще декількома, здатними легко закохати в себе будь-якого конопляра.

Загальні характеристики конопель Cream 47

У сорті Cream 47 regular гармонійно поєднується рівна частка sativa і indica. Як показали тести і дослідження, пропорція абсолютно рівна. А це говорить про несподіваний ефект від вживання. Що стосується фітоканнабіноідів, то ТГК в сухій готовій речовині стабільно 21%, а КБД порядку 0,9%.

Урожай Cream 47 regular починають збирати в останніх числах вересня. А перед цим рослини повинні відцвісти протягом семи-дев'яти тижнів. Для індора цей період в середньому становить близько 60 днів. Незважаючи на середню висоту дорослих рослин, врожайність не надзвичайна, але вражаюча - до 800 грам з посівного квадратного метра.

Вирощування конопель Cream 47

Культивація сорту, як показує досвід, хороша і у відкритому грунті, і в гроубоксі і в індорі. Ви вільні вибирати самостійно метод вирощування, навіть якщо є абсолютно зеленим новачком в цій справі. Застосування тренувань і просунутих технік тільки посприяє якісному фіналу. Але початківцям краще спробувати в дебютному грові мінімальний набір експериментів, щоб придбати неоціненний досвід і надалі його реалізовувати. Обов'язково зверніть увагу на красу рослин під час цвітіння. Ви побачите приголомшливу палітру на листі і шишках, від ніжно-блакитного до яскраво-червоного.

Медичне застосування конопель Cream 47

Cream 47 regular аж ніяк не значиться в списку гібридів канабісу, які відносяться до медичних. Що не є перешкодою для його ефективного використання на благо здоров'я людини. Так, людям з порушенням сну або які страждають від втрати апетиту, дана марихуана виявиться вельми доречною. Також цей стрейн можна активно застосовувати для стабілізації загального психоемоційного стану, викликаного перенапруженням або стресами.

Аромат і ефект конопель Cream 47

Приємний карамельно-кремовий смак гармонійно доповнюється нотками мускусу і в процесі вживання марихуани обидва інгредієнти нікуди не зникають, а лише підкреслюють винятковість даного сорту конопель. Дивовижне поєднання одночасного розслаблення з енергією складно описати словами. Це потрібно тільки пережити.