Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS07181
Дивовижне поєднання приголомшливого за ароматикою сорту канабісу «Крем Карамель» з оригінальним «АК 47» дозволило селекціонерам сідбанка Ganja Seeds вивести приголомшливий швидкоквітучий штам.
Показать все Свернуть

Cream 47 feminised Ganja Seeds Fast Version

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
AK 47
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
6 - 7 тижнів
Генетика:
Cream Caramel x AK 47
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
так
Ефект:
релакс, психоактивний
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Cream 47 feminised Ganja Seeds Fast Version

Дивовижне поєднання приголомшливого за ароматикою сорту канабісу «Крем Карамель» з оригінальним «АК47» дозволило селекціонерам сідбанка Ganja Seeds вивести приголомшливий швидкоквітучий штам, який отримав похідну від «батьків» назву. Однак суть грандіозного проекту полягала безпосередньо в передачі переваг кожного. І реалізувати в Cream 47 F1 Fast Version feminized це вдалося повною мірою. Насіння конопель гібрида першого покоління цікаве своєю смакоароматикою, стійкістю і забійним підсумковим продуктом.

Загальні характеристики конопель Cream 47 Fast Version

Абсолютно рівні частки сатіви з індікою в генотипі утворили унікальний симбіоз динаміки розвитку і продуктивності. Мінімальна кількість зібраного стаффа з квадратного метра посівної площі в закритому просторі становить півкілограма добірних бошек. Примітно, що в аутдорі показники не менше, але вже в перерахунку на одну дорослу рослину. Суха речовина стабільно містить до 21% тетрагідроканнабінолу та до одного відсотка КБД.

Вирощування конопель Cream 47 Fast Version

Знайомі з особливостями агротехніки щодо фотоперіодних стрейнів? Сміливо вибирайте сємки зазначеного скоростиглого гібридного фотофема. Поряд з питаннями своєчасності поливу, обов'язкової підгодівлі, найбільш нагальним слід вважати момент забезпечення правильного світлового режиму грову. Звичайно, коли мова йде про культивацію в індорі. Растіхи утворюються міцні, з великою кількістю шишок, які до харвесту суцільно покриваються апетитною смолою.

Медичне застосування конопель Cream 47 Fast Version

Марихуана в лікувальних цілях сприяє максимальному розслабленню в стресових ситуаціях, при нервовому перенапруженні, панічних атаках, граничних станах тривожності.

Смак і ефект конопель Cream 47 Fast Version

Аромат канабісу м'який, поєднує горіхові тони, що нагадують хумус, доповнений характерною землистістю. Солодкість диму оманлива, накриває практично відразу заспокійливо-вдумливою хвилею, перетворюючи курця в мислителя-споглядальника.