Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: vip12358
Colossus feminised - це яскравий представник лінійки солодких фемінізованих сортів канабісу. Стрейн відрізняється витривалістю, а також неймовірної стійкістю до різного роду цвілевих і грибкових захворювань властивим коноплях.
Показать все Свернуть

Colossus feminised GanjaVIP Seeds

Виробник:
GanjaVIP
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Sativa x Hindu Kush
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Особливості:
Colossus Fem можна сміливо охарактеризувати як невибагливий, але при цьому стабільний сорт
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
Стійкий і потужний, відчувається м'який ейфорічний стан
Склад:
у наявності
Упаковок:
Насінь:
499 грн.

Описание Colossus feminised GanjaVIP Seeds

Colossus feminised - це яскравий представник лінійки солодких фемінізованих сортів канабісу. Фемінізована версія Colossus fem дозволить гроверу отримати виключно жіночі рослини конопель. Стрейн відрізняється витривалістю, а також неймовірної стійкістю до різного роду цвілевих і грибкових захворювань властивим коноплях.

Родовід конопель Colossus

Батьки стрейна оригінальний Indiana Colossus і невідомий фенотип індіка.

Особливості вирощування конопель Colossus

Colossus feminised показує дивовижні результати не тільки в умовах аутдору, але і стане справжньою перлиною домашньої оранжереї. Сорт не вимогливий до добрив і відмінно себе почуває на різних типах грунтів.

Розміри шишок Colossus практично ідентичні один одному, а невелика кількість листя дозволяє сонячним променям добиратися до самих нижніх гілок.

Colossus feminised відноситься до високоврожайних сортів конопель, а значить гроверу будуть потрібні підпірки до кінця життєвого циклу рослини. Під вагою великої шишечної маси бічні гілки можуть з легкістю надломитися.

Культивуючи в домашніх умовах, гровер з легкістю може застосовувати до рослини техніку "SCROG" і клонування. Материнську рослину можна тримати тривалий час на вегетативній стадії, маючи постійний доступ до клонів.

Вирощування конопель Colossus в домашніх умовах

Для отримання хорошого врожаю шишок Colossus feminised потрібно добре збалансований живильний грунт і горщики об'ємом від 10-15 літрів. Вирощування конопель в скромніших ємностях помітно позначиться на кінцевих грамах.

Вегетативна стадія триває 4-5 тижнів, після чого можна переходити на режим освітлення 12 \ 12. Для культивації будуть потрібні лампи високого тиску від 250 ват Днат. Багато гроверів домагаються прекрасних результатів використовуючи ЛЕД світильники, а також лампи ЕСЛ від 200 ват. Кущ повністю відцвітає за 55-65 днів.

Використовуючи техніку "Екрану зелені" гровер може розраховувати на урожай в 400-500 грам з одного метра квадратного або 180-270 грам з одного куща при класичному вирощуванні.

Щоб Colossus feminised зміг повністю розкрити свій смаковий потенціал рекомендується використовувати виключно органічні добрива.

Вирощування конопель Colossus в умовах аутдору

На відкритому повітрі Colossus feminised може досягати 200 сантиметрів у висоту. Гроверу доведеться пошукати затишне містечко, щоб його красуня не була виявлена небажаними гостями.

Кущ формує величезну кореневу систему, тому для вирощування на вулиці доведеться підготувати ямку об'ємом 20-50 літрів і наповнити її живильним субстратом.

У середніх широтах Colossus feminised повністю буде готовий до харвесту в кінці вересня - початку жовтня і ощасливить уважного гровера 500 грамами неймовірно смолистих і смачних шишок.

Ефект і смакові якості конопель Colossus

Сорт конопель Colossus feminised має солодкий цитрусовий букет з помірно притертими нотками жувальної гумки. Ефект від вживання настає впевнено, але поступово. Переважання індічних коренів, звичайно ж, викличе повний релакс і скам'яніння, але перед цим любителю канабісу чекатиме неймовірний ейфорійний підйом.

Рівень ТГК досягає 20%, тому навіть самий затятий любитель буде приємно здивований. Сорт Colossus викличе непереборне бажання прогулятися по тихим місцям, а також зануритися у власні думки і вирішити виключно важливі свої питання.

Colossus має широкий терапевтичний спектр дій. Канабіс з легкістю усуне депресію, а також безсоння і головний біль.

Обережно! Colossus може пробудити звірячий апетит! :)