Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03576
Chemdog feminised невибагливий, не вимагає особливого догляду і постійної уваги гровера. Крім поступливого характеру сорт затребуваний ще й високою врожайністю. Високої врожайності сприяє прогресивна техніка ScrOG або LST.
Показать все Свернуть

Chemdog feminised Green House Seeds

Виробник:
Green House Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
OG Kush x Sour Diesel
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
потужний, тривалий, з сильною зміною сприйняття
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
667 грн.

Описание Chemdog feminised Green House Seeds

Фемінізоване якісне насіння конопель Chemdog вельми популярне на ринку завдяки численним призам, отриманих на престижних міжнародних фестивалях конопель. Успіху сприяла генетична спадковість відомих сортів 30% Sativa і 70% Indica (OG Kush + Sour Diesel) і 21.5% вміст ТГК, які разом з простотою вирощування визначили лідируючі позиції стрейна протягом багатьох років.

Загальні характеристики конопель Chemdog

Висока врожайність, при висоті канабісу 70-120 см і нетривалому 9 тижневому періоді цвітіння, досягає 800 грамів суцвіть з квадратного метра посівної площі Indoor. При культивації методом Outdoor рослина виробляє до 1000 грам шишок з куща. Штам можна вирощувати цілий рік на відкритому і закритому просторі, для цього необхідно, щоб температурний стовпчик не опускався нижче позначки +10 °C.

Вирощування конопель Chemdog

Chemdog feminised невибагливий, не вимагає особливого догляду і постійної уваги гровера. Крім поступливого характеру сорт затребуваний ще й високою врожайністю. Стрейн можна однаково результативно вирощувати в умовах закритого приміщення і на відкритому повітрі.

Високої врожайності сприяє прогресивна техніка ScrOG або LST. Головне, захистити рослину від вологості, так як її надлишок спровокує розвитку грибка і цвілі.

Медичне застосування конопель Chemdog

Прекрасні властивості гібрида не обмежуються стійким рекреаційним впливом. Марихуана здатна лікувати сильні болі, підвищувати настрій і тонус, не даючи віддатися безвиході.

Аромат, смак і ефект конопель Chemdog

Шишки індічного штаму повторюють аромат оригіналу. У ньому приємно, але ненав'язливо відчувається запах хвої, сметани, лимона і дизельного палива.

Надає могутню тривалу психоактивну дію навіть на споживачів з багаторічним стажем. Новачкам рекомендується починати знайомство зі штамом з невеликої дози, просуваючись до «власних бажаних» ефектів ейфорійного стану.