Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06067
Культивація цього стрейна канабісу не викличе труднощів навіть у початківця садівника, який вирішив вперше виростити кущ-другий. Насіння конопель рекомендується попередньо замочити і проростити. У аутдорі зміцнілу розсаду можна висаджувати при стабільній нічній температурі + 10 градусів за Цельсієм.
Показать все Свернуть

Charyn feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Black Domina x Jock Horror
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
подарує чарівну хвилю заспокоєння і тілесного релаксу з творчим захопленням
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Charyn feminised Bang Seeds

Чудовий індіко-домінуючий гібрид Charyn feminised, від досвідчених генетиків сідбанка BangSeeds - справжній витвір мистецтва. Якщо початківець садівник все ще не визначився, яке насіння конопель купити для першого грова, то даний стрейн - це ідеальний вибір. Невибагливі до умов культивації сходи перетворюються в пухнасті і міцні кущі з вузлуватими бічними гілками і вражаючого розміра центральної коли, якій буде потрібна підпора до кінця життєвого циклу. Листя росте велике, але нечисленне, що дозволяє світлу проникати до найнижчих бутонів, живлячи їх цілющою силою. Шишки, як і годиться індіка, важкі і тугі. Стрейн стійко переносить переливи, не боїться посухи і має високий потенціал врожайності.

Чудовий фруктовий аромат в період цвітіння доведеться приховувати або виводити за допомогою вентиляції, оснащеної вугільним фільтром. Цвітіння триває 7-9 тижнів, а концентрація ТГК в смолі кущів досягає 22%. У висоту рослини не перевищують 100 сантиметрів в гроурумі, але на вулиці здатні здивувати 130 -140 см.

Походження конопель Charyn

Фемінізовані насіння конопель Charyn - чудовий посадковий матеріал, який був отриманий шляхом схрещування знаменитого на весь світ сорту Jock Horror з не менш відомим штамом Black Domina. Одержаний гібрид ввібрав в себе тільки кращі характеристики батьківських ліній, а саме: високий імунітет, незворушність перед погодними примхами і потужний ефект.

Особливості вирощування конопель Charyn

Культивація цього стрейна канабісу не викличе труднощів навіть у початківця садівника, який вирішив вперше виростити кущ-другий. Насіння конопель рекомендується попередньо замочити і проростити. У аутдорі зміцнілу розсаду можна висаджувати при стабільній нічній температурі + 10 градусів за Цельсієм.

Масивна коренева система зажадає містку ємність для вирощування від 7 літрів. У менших горщиках культура також обдарує гровера шишками, але не зможе повністю розкрити свій потенціал врожайності, ну, а якщо площа дозволяє виростити справжнього монстра, то можна використовувати ємності від 20 літрів.

Оптимальне освітлення - від 400 ват Днат. Рослини піддаються всім відомим технікам культивації. З одного квадратного метра посівної площі можна зняти до 600 грам ароматних бутонів, посипаних мільйонами блискучих трихом. До речі, листя можна використовувати як матеріал для виготовлення першокласного гашишу.

Аромат і ефект конопель Charyn

Фруктовий аромат заповнить все приміщення, в якому растаман вирішить подрібнити сухі і грамотно проліковані бутони цієї культури. Насичений маслами білосніжний дим з першої затяжки подарує чарівну хвилю заспокоєння і тілесного релаксу. Тривале перебування під впливом супроводжується творчим захопленням і ясністю розуму.

Медичне застосування конопель Charyn

У терапевтичних цілях екстракти та сухі суцвіття цього штаму використовують як болезаспокійливий засіб.