Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS820
На всіх стадіях розвитку рослини, гібрид Californian Orange regular демонструє стабільність, починаючи з прокльовування регулярного насіння і закінчуючи піком зрілості, коли шишки покриваються рясної смолою, а трихоми нагадують справжні дорогоцінні кристали.
Показать все Свернуть

Californian Orange regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
високе
Генетика присутня:
Skunk
Стать:
регулярний
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Californian Orange x Skunk #1
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse
Смак, аромат:
Тропічний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
легкий, сприяє веселому спілкуванню і приємному проведенню часу
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
133 грн.

Описание Californian Orange regular Ganja Seeds

Брідерам сідбанка Ganja Seeds вдалося виконати шикарний крос класики марихуани в особі сортів Californian Orange і Skunk # 1, де баланс генетики якщо не ідеальний, то гранично близький до нього. Чіткий розподіл indica і sativa зумовив успіх нового гібрида, а неповторний колір з відтінком зрілої моркви і зовсім став однією з головних його відомих «фішок».

Загальні характеристики конопель Californian Orange

Відомий вже майже чотири десятиліття сорт славиться своїм відсотком фітоканнабіноідів, де близько 16% становить ТГК. Цвіте рослина Californian Orange від восьми до десяти тижнів. Все залежить від вибору локації для гровінга і інтенсивності догляду за вашим садом. При успішному вирощуванні, можна сміливо розраховувати на приблизно 500 грамів добірної ґанджі. Принаймні при гровінгу в аутдорі. Навіть найбільш нетерплячим гроверам настійно рекомендуємо проводити збір готової сухої речовини не раніше жовтня. В іншому випадку, ви ризикуєте зібрати не кращий результат.

Вирощування конопель Californian Orange

На всіх стадіях розвитку рослини, гібрид Californian Orange regular демонструє стабільність, починаючи з прокльовування регулярного насіння і закінчуючи піком зрілості, коли шишки покриваються рясної смолою, а трихоми нагадують справжні дорогоцінні кристали. Смола може проступати навіть на листі, що само по собі дивно. Для фотоперіодних рослин принципово важливе дотримання світлового режиму, і цей гібрид не є винятком. Наостанок, хочемо уточнити, що сорт Californian Orange прийнятний для вирощування початківцями коноплярами.

Медичне застосування конопель Californian Orange

Рівні пропорції індіки і сатіви роблять Californian Orange regular дуже неоднозначним медичним засобом. З одного боку, стимулювання апетиту і гарантований міцний сон, а з іншого - можливість максимально розслабитися після закінчення трудового дня і подолати стрес без особливих зусиль і розхитування нервової системи. Також для Californian Orange характерні анестетичні властивості.

Аромат і ефект конопель Californian Orange

Крім легкого морквяного відтінку в пік зрілості, рослини Californian Orange відрізняє солодкуватий цитрусовий аромат, ближчий до апельсину. У післясмаку ви неодмінно відчуєте фруктові нотки тропічних зрілих плодів. Легкість ефекту сприяє веселому спілкуванню і приємному проведенню часу. Чим саме зайнятися, вибирайте після вживання. Так буде правильніше.