Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03894
У процесі росту кущі Californian Orange можуть досягати двуметрової висоти, що підкреслює присутність в фенотипі індіки. При цьому сама рослина виглядає дуже пропорційно, гармонійно витримуючи співвідношення листяної маси до суцвіть.
Показать все Свернуть

Californian Orange feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Californian Orange
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
підбадьорливий, що супроводжується відмінним настроєм і запаморочливою ейфорією
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
999 грн.

Описание Californian Orange feminised Dutch Passion Seeds

Сонячна Каліфорнія подарувала світові чимало шикарних сортів конопель і Каліфорніан Оранж - ще один представник цієї когорти. Гібрид з'явився на заході ери хіпі і сьогодні вважається вже класикою. Брідери Dutch Passion періодично повертаються до цього штаму, постійно його покращуючи, зберігаючи при цьому всі властивості, за які той придбав всенародну любов.

Загальні характеристики конопель Californian Orange

У процесі росту, кущі Californian Orange можуть досягати двуметрової висоти, що підкреслює присутність в фенотипі індіки. При цьому сама рослина виглядає дуже пропорційно, гармонійно витримуючи співвідношення листяної маси до суцвіть. Один квадратний метр експлуатованої вами площі в індорі, дає до 400 грам канабісу. Співвідношення Indica і Sativa в штамі реалізовано, як 50 на 50. Час цвітіння стандартне - в районі дев'яти тижнів.

Вирощування конопель Californian Orange

Експерти рекомендують здійснювати вирощування конопель в закритому приміщенні або теплиці. В таких умовах гібрид максимально розкриває власний потенціал. Шишки конопель виділяють багато якісних смол, радуючи якістю одержуваної ганжі. Догляд простий і доступний навіть початкіцям.

Медичне застосування конопель Californian Orange

Марихуана Каліфорніан Оранж добре бореться з нападами нудоти і повертає в норму апетит. Він позбавить вас від депресивного стану і убезпечить від впадання в меланхолію.

Запах, аромат і ефект конопель Californian Orange

Аромат і запах канабісу має характерні цитрусові відтінки. Смак освіжаючий і підбадьорливий, з аналогічним ефектом. Будьте готові до тривалих задушевних бесід і в цілому розкриття товариськості по максимуму.