Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06066
Елітне насіння конопель Burana feminised були отримані генетиками сідбанка BangSeeds шляхом схрещування знаменитого АК 47 з Northern Light, який підкорив серця тисяч гроверів планети.
Показать все Свернуть

Burana feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Генетика присутня:
AK 47, Northern
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Northern Light x AK 47
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
м'язи розслабляться, думки сповільнять метушливий хід
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Burana feminised Bang Seeds

Фемінізовані насіння конопель фотоперіодного стрейну Burana - чудовий посадковий матеріал, ідеально адаптований під висадку в домашній оранжереї і в умовах відкритого грунту. Культивація культури пов'язана з деякими труднощами, тому гібрид не рекомендований початківцям садівникам, які не мають належної теоретичної і практичної бази. Рослини чутливі до високої вологості і негативно реагують на надмірне внесення добрив.

Сходи культури формують міцні бічні гілки, практично не поступаються за розмірами центральної коли. Відмінними рисами Стрейна є:

  • висока врожайність;
  • важкі суцвіття;
  • смолистість.

До кінця життєвого циклу кущі будуть повністю покриті щедрим килимом блискучих трихом. Це не дивно, адже в "крові" сорту присутні гени легендарного Північного Сяйва.

Цвітіння триває 7-9 тижнів і супроводжується ароматом східних солодощів і цукерок. У висоту рослини досягають 130 сантиметрів, а концентрація ТГК в смолі досягає 20%.

Походження конопель Burana

Елітне насіння конопель Burana feminised були отримані генетиками сідбанка BangSeeds шляхом схрещування знаменитого АК 47 з Northern Light, який підкорив серця тисяч гроверів планети. Одержаний гібрид ввібрав в себе тільки кращі характеристики своїх батьків і постав перед світовим конопляним співтовариством як еталон якості.

Особливості вирощування конопель Burana

Присутність в "крові" даної культури генів індіка не могло не позначитися на чутливості рослин до рівня вологості, оптимальний показник якої (в гроубокса) повинен становити не вище 45%.

Насіння конопель цього сорту канабісу рекомендується попередньо замочити у воді і проростити. Розсаду висаджують в об'ємні ємності від 5-7 літрів і більше. Кущі добре реагують на SCROG, а також чудово гнуться, не дивлячись на міцну структуру. З одного квадратного метра посівної площі можна зняти до 600 грам сухих ароматних бутонів. Оптимальне освітлення - від 400 ват Днат, але в невеликих шафках і системних блоках можна використовувати ЕСЛ і ЛЕД лампи від 150 ват.

Аромат і ефект конопель Burana

Запах дивовижних фруктів і східних солодощів полоскоче нюх навіть досвідченому цінителю канабісу, який вирішить подрібнити в руці проліковану шишку цієї культури. Насичений маслами дим залишить солодкуватий післясмак і подарує чудовий "стоун". М'язи, немов за велінням чарівного дійства розслабляться, думки сповільнять метушливий хід, і растаману представиться можливість насолодитися приємним творенням свого всесвіту.

Медичне застосування конопель Burana

У терапевтичних цілях цей штам не використовується, хоча має високу заспокійливу дію.