Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS06065
Якщо початківець гровер ще не вирішив, які замовити насіння конопель для першого грова, то дана культура - це ідеальний вибір. Цвітіння культури триває 7-9 тижнів і супроводжується чудовим цитрусовим ароматом. У висоту кущі можуть досягати 80-90 сантиметрів.
Показать все Свернуть

Burabay feminised Bang Seeds

Виробник:
Bang Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Afghani x Skunk1
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Цитрусовий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
ейфорійний заряд бадьорості завершиться приємною знемогою і розслабленням
Упаковок:
Насінь:
Нет в наличии
44 грн.

Описание Burabay feminised Bang Seeds

Елітне насіння конопель Burabay feminised - прекрасний посадковий матеріал, який ідеально розвивається в домашній оранжереї і відкритому грунті. З "горіхів" гарантовано сходять тільки жіночі рослини, які відрізняються невибагливістю до умов культивації, а також високим імунітетом до цвілі і гнилі. Гібрид має гарний потенціал врожайності при скромних розмірах кущів, а також є прекрасним виробником смоли. До кінця життєвого циклу усі рослини "з ніг до голови" будуть покриті щедрим килимом іскристих трихом. У гровера може створитися враження, що над кущами був спустошений мішечок з крихітними діамантами. Концентрація тетрагідроканнабінола становить 19%, що цілком гідний показник для невибагливого сорту. Якщо початківець гровер ще не вирішив, які замовити насіння конопель для першого грову, то дана культура - це ідеальний вибір.

Цвітіння культури триває 7-9 тижнів і супроводжується чудовим цитрусовим ароматом. У висоту кущі можуть досягати 80-90 сантиметрів.

Походження конопель Burabay

Фотоперіодний фемінізований гібрид Burabay спадкоємець двох легендарних стрейнів канабісу, які протягом півстоліття користувалися попитом у більшості гроверів планети. Щоб отримати цю культуру, селекціонери сідбанка BangSeeds схрестили клон оригінального Skunk # 1 з неймовірно психоактивним Афгані.

Особливості вирощування конопель Burabay

Культивація цього штаму не викличе труднощів і не зажадає зайвої уваги і турботи від садівника. Рослини добре адаптуються до будь-яких умов культивації, а також піддаються всім відомим технікам вирощування, спрямованим на збільшення врожайності: SCROG, SOG і LST. Висадивши розсаду в об'ємні горщики від 5-7 літрів і забезпечивши плантацію освітленням від 400 ват, гровер зможе розраховувати на врожайність в 600 грам сухих бутонів з квадратного метра посівної площі.

Дана культура добре відгукується на помірне внесення добрив, а також своєчасний полив (у міру висихання грунту). В якості підгодівлі рекомендується використовувати органіку. Таким чином, конопляр збереже смакоароматичні якості кінцевого продукту.

Перед висадкою в грунт, насіння конопель замочують на 12-24 години в воді і пророщують між вологими ватними дисками.

Аромат і ефект конопель Burabay

Після належної проліковці сухі шишки цього стрейну виділяють дивовижний цитрусовий аромат. Білосніжний густий дим з однієї затяжки подарує потужний ейфорійний заряд бадьорості, а приємні вібрації начисто зруйнують всі наявні в тілі фізичні і ментальні затискачі, дозволивши растаманові відчути вільний потік струмуючих в тілі енергій. Вплив завершиться приємною знемогою і розслабленням.

Медичне застосування конопель Burabay

Цілющий потенціал представленого штаму канабісу дозволяє застосовувати сухі бутони і екстракти для лікування безсоння, а також глаукоми і бронхіальної астми.