Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1962
Рослини люблять багато світла і на стадії цвітіння потребують помірного внесення добрив. Досвідчені коноплярі, при вирощуванні стрейна, рекомендують контролювати кислотність грунту і не допускати перевищення показника ph-6,5.
Показать все Свернуть

Buddha's Sativa feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Haze, Northern, Skunk
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Haze x Northern Lights x Skunk
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
висока
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Хвойний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
дуже потужний, супроводжується яскравою ейфорією і зануренням в нескінченний потік геніальних думок і творчого натхнення
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Buddha's Sativa feminised Ganja Seeds

Фотоперіодний сорт конопель Buddha's Sativa feminised з домінуючими генами Сатіви (80%) - прекрасний гібрид від селекціонерів сид-банку Ganja Seeds. У генотипі стрейна присутня спадковість оригінального Сканку і Північного Сяйва, тому гровер може готуватися до стійкого аромату і безлічі блискучих суцвіть. Сходи стійко переносять високу температуру і не стресують при посухі. У висоту рослини можуть досягати 130 сантиметрів, а цвітіння триває 70 днів.

Походження конопель Buddha's Sativa

Елітне насіння конопель Buddha's Sativa - результат схрещування Haze, Skunk і Northern Lights. Рівень ТГК досягає 20%.

Особливості вирощування конопель Buddha's Sativa

Фемінізоване насіння конопель Buddha's Sativa гарантовано дасть тільки жіночі сходи. Перед висадкою в грунт "горішки" замочують і пророщують між двома вологими серветками. Така хитрість дозволяє добитися майже стовідсоткової схожості.

Рослини люблять багато світла і на стадії цвітіння потребують помірного внесення добрив. Оптимальне освітлення для цього сорту - від 400 Ватт Днат. Коренева система культури воліє розвиватися у великих горщиках, об'ємом від 7 літрів. В якості поживного субстрату використовують суміш кокосового волокна, перліту і збагаченої землі.

Техніка SOG і SCROG допоможе садівникові збільшити врожайність і раціонально використовувати наявну площу. З одного квадратного метра можна отримати до 900 грам сухих шишок.

Досвідчені коноплярі при вирощуванні стрейна, рекомендують контролювати кислотність грунту і не допускати перевищення показника ph-6,5.

Смак і ефект конопель Buddha's Sativa

Смакоароматична палітра сорту наповнена нотками хвойного лісу і відтінками землі. Потужний вплив супроводжується яскравою ейфорією і зануренням в нескінченний потік геніальних думок і творчого натхнення.

Медичні характеристики конопель Buddha's Sativa

Цілющий потенціал представленої культури дозволяє застосовувати її як знеболюючий засіб. Екстракти і проліковані суцвіття вживають при зниженні життєвого тонусу і підвищеній дратівливості.

У магазині можна купити насіння конопель Buddha's Sativa feminised післяплатою.