Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1595
Bubble Gum feminised найпопулярніший і яскравий представник фемінізованого насіння канабісу в усьому світі. Його неповторний смак жувальної гумки змушує миттєво зануритися з головою в дитинство і згадати всі пустощі, радість і веселощі того безтурботного періоду життя.
Показать все Свернуть

Bubble Gum feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Indica
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
так
Особливості:
цей сорт можна використовувати в медицині для боротьби з тривогою, стресом і для поліпшення настрою
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
ейфорія
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Bubble Gum feminised Ganja Seeds

Bubble Gum feminised найпопулярніший і яскравий представник фемінізованого насіння канабісу в усьому світі. Його неповторний смак жувальної гумки змушує миттєво зануритися з головою в дитинство і згадати все пустощі, радість і веселощі того безтурботного періоду життя.

Завдяки надпотужному ефекту і яскравій смако-ароматичній насолоді, яку сорт дарує гроверам на всій планеті, цей стрейн отримав величезну кількість нагород і десятки кубків на всіляких конкурсах канабісу. Його генетику брідери беруть за основу при створенні нових, ще невідомих стрейнів конопель.

Іноді за штамом помічається «time» ефект, тому настійно рекомендується не гнатися за «повтором», а почекати хвилинку, іншу, щоб у всій мірі відчути і оцінити першу затяжку. Якщо курець легко «піддається» марихуані, то при вживанні Bubble Gum feminised не варто переживати. Найголовніше «не скупитися» і правильно визначити відповідне і посильне самому собі дозування. Навіщо поспішати «хапнути» все відразу, якщо можна поступово, у міру «відпускання», додавати обертів і отримувати задоволення більш тривалий час?

Сорт активно піднімається на п'єдестал пошани серед усіх існуючих фемінізованих стрейнів конопель, завдяки своїй неймовірній витривалості і здатності дати відсіч будь-яким захворюванням і кожному шкіднику протягом усього вегетативного періоду. Це дуже гідна якість канабісу, оскільки на даній стадії дуже часто рослина не справляється з виниклими складнощами, і гровер втрачає свою улюбленицю, на яку він вже покладає великі надії.

Стійкість гібрида перед усіма «примхами» природи, що полягають в частій зміні температурних умов - це не єдина приємна риса канабісу. Штам чудово приживається і росте в різноманітних субстратах і поблажливо ставиться до помилок новачків, яким через бажання «зробити як краще» властиво перелити або перегодувати канабіс. Незалежно від наявного досвіду Bubble Gum порадує своєю врожайністю і дозволить відчути всю смакову принадність шишок.

З однієї насінини виростає досить висока і міцна рослина. Розвинена центральна кола тримає безліч бічних гілок, на яких поступово формуються бутони, що нагадують своїм привабливим ароматом великі цукерки на паличці в цукровій пудрі. Солодкий запах спонукає з'їсти все прямо на місці, не відходячи далеко від галявини або боксу.

Висота куща в залежності від умов культивації може досягати від 0,8 до 2 метрів, не даючи гілкам розкинутися дуже широко. Листя рослини всипані великою кількістю кристалів ТГК, що дозволяє гроверу в процесі харвесту перетворити їх в самоскатаний «смаколик».

Фемінізований сорт марихуани прекрасно реагує на застосовувану гровером в процесі вегетації техніку «SCROG», а також, являючись материнською рослиною, дозволяє використовувати клонування канабісу. Клонування дає можливість коноплярам в рази збільшити врожайність одного і того ж стрейна. Кожна «дитинка» формує одну важку шишку, яка нічим не поступається по щільності основній рослині.

Довідка! Фемінізований канабіс можна тримати на вегетативній стадії необмежену кількість років! Коли «кімнатне деревце» досягне необхідних для конопляра розмірів, він може відразу включити освітлення, відповідне для періоду цвітіння. З такого вирощеного «гіганта» гровер зніме безліч прекрасних і якісних шишок із забійним ефектом.

Родовід Bubble Gum

Таємниче походження Bubble Gum feminised наділяє його додатковою «родзинкою». Фемінізований сорт був виведений шляхом схрещування Indiana Bubble Gum із загадковим, нікому не відомим сортом індіки. Маючи гідну генетику, що дозволяє всім гроверам насолодитися стабільним і дивовижним смаком з переважною часткою індіки, сорт не має порівняння ні з одним з вже існуючих стрейнів. Bubble Gum feminised канабіс з солодким ароматом жуйки, який впізнає кожен, хто хоч раз його спробував.

Нестабільність погоди, а також часта зміна вологості повітря не вплине на сорт. Батьківські гени наділили стрейн відмінним імунітетом, який впорається з усіма негараздами.

Особливості вирощування конопель Bubble Gum

Сам по собі Bubble Gum feminised не вередливий і вельми простий у вирощуванні, тому виявиться казковим каннабісом для досвідченого гровера, а ось новачкові, в міру відсутності будь-якого досвіду, доведеться докласти деякі зусилля.

Канабіс зі швидкістю світла витягується вгору, утворюючи високий кущ зростом від 0,8 до 2 метрів. На вегетативній стадії вже спостерігається величезний зелений потенціал, виражений в образі прекрасного і в міру широкого листя. Будову рослини можна охарактеризувати як специфічно-відкриту, чим рослина надає певного роду допомогу гроверу і піклується про безперешкодне проникнення світла до всіх гілок і суцвіть. Таке освітлення стрейна добре впливає на формування якісних, щільних і масивних шишок, ідентичних одна одній.

Під час формування куща, тобто в період вегетації успішно застосовуються такі методики як: «SOG» або «SCROG». Шишки виростають настільки великими і важкими, що в обов'язковому порядку для гілок необхідно встановити додаткову опору. У разі ігнорування даної поради, гровер ризикує допустити перелом гілок і в такому випадку весь урожай залишиться недозрілим.

Вирощування конопель Bubble Gum вдома

У домашніх умовах дуже важливо забезпечити Bubble Gum feminised збагачений усім корисним субстрат і надати необхідне освітлення. Самим підходящим і універсальним стане грунт, в якому азот / фосфор / калій має однаковий показник в 20/20/20 або з максимально наближеною один до одного похибкою +/- 2-3% в обидві сторони. Змішавши такий грунт з вермикулітом, гровер наділяє його додатковими властивостями «пористості і легкості», що дозволяє корінню отримувати необхідну кількість кисню.

Розвинена коренева система вимагає досить об'ємного горщика, розміром від 10 до 20 літрів з обов'язковими дренажними отворами на дні. Заощадивши на ємності і грунті в ньому, конопляр зменшує кількість бажаного врожаю.

Висадивши пророщене насіння в горщик, протягом декількох днів слід очікувати сходів. З моменту появи перших листків починається відлік вегетативного періоду, який триває протягом 4-5 тижнів. Як тільки час вегетації підійшов до кінця відразу слід переходити на 55-65- денний період цвітіння.

Забезпечивши рослини всім необхідним для повноцінного розвитку, конопляр зможе зняти з одного квадратного метра від 400 до 500 грам чудових і ароматних шишок. Виходячи з досвіду завзятих садівників, можна сміливо розраховувати на показник врожайності в 180-270 грам з однієї рослини.

При бажанні гровера самостійно виростити медичну, «органічну» марихуану, варто виключити підгодовування рослини хімічними добривами і користуватися тільки «екозасобами». Підходящим для даної мети добривом вважається:

  • гуано кажанів;
  • кінський гній (гранульований);
  • настій на морських водоростях;
  • настій на морській рибі.

У всіх наведених вище прикладах органічного добрива є тільки природні «корисності», які посприяють якнайшвидшому зростанню канабісу, а також повному розкриттю генетичного потенціалу. Така підгодівля допоможе отримати шишки найвищої якості з незрівнянним смаком.

Якщо використовувати органіку не представляється можливим і гровер використовує хімічні препарати, то обов'язково слід здійснити «промивання» канабісу перед початком харвесту, а точніше за 1-2 тижні до нього. Таким чином, з рослини виводиться зайва кількість «хімії», що накопичилася за весь життєвий цикл.

Довідка! «Промивання» - це рясний полив канабісу тільки чистою і бажано відстояною водою.

Вирощування конопель Bubble Gum на вулиці

Висота Bubble Gum feminised в умовах відкритого грунту може варіюватися від 1,5 до 2 метрів і вище, тому канабіс буде досить помітний, а його аромат стане помітним на відстані в кілька десятків метрів від куща. Обране «таємне і непримітне місце» має добре освітлюватися. Культивація не може проходити в тіні зростаючих поруч, високих  рослин. Прямий доступ сонячного світла - це обов'язкова умова для вирощування Bubble Gum.

Збір довгоочікуваного врожаю в північних широтах настає в кінці вересня або на початку жовтня. В умовах аутдору рослина здатна дарувати гроверу близько 500 грам якісних шишок.

Лунка для аутдорних умов вирощування повинна мати обсяг не менше ніж 25 літрів, але більш підходящою буде 50-ти літрова ямка. Субстрат для «гіганта» рекомендується підготувати самостійно. Поживний грунт складається з:

  • річкового піску;
  • придбаного в квітковому магазині грунту з відповідною кількістю мікроелементів;
  • вермикуліту;
  • органічного компосту (гранульований кінський гній або інший, виходячи з потреб конопляра).

При використанні описаного субстрату не доведеться турбуватися про брак корисних мікроелементів. Грунт повністю збагачений і добрива не знадобляться.

Цікаво! Грунт, в якому росте кропива, має бездоганний рівень рН (кислотності). Якщо гровер знайшов місце для висадки серед кропив'янику - йому невимовно пощастило!

Bubble Gum feminised, як і будь-який інший стрейн канабісу, потребує регулярного поливу 1-2 рази в тиждень мінімум. Для того щоб не піддавати рослину періодичній «посухі», гроверу слід додати в лунку гідрогель. Його капсули здатні вбирати вологу, повністю віддавати її кореневій системі конопель, а потім при першому ж надходженні рідини поповнити запас і зберігати рідину до потрібного часу.

Смакові якості і ефект конопель Bubble Gum

Солодкий, фруктовий, місцями тропічний аромат має марихуана сорту Bubble Gum feminised. Залишитися байдужим до цього каннабісу просто неможливо. Смак і запах гібрида навіть після одиничного випадку вживання буде зберігатися в пам'яті протягом усього життя. Вловлюючи ароматичні ноти «дитинства» в іншому стрейні, можна точно визначити, що одним з його батьків є Bubble Gum.

Ефект завжди проявляє себе з потужної і досить стійкої сторони. Він настає поступово, але з величезною впевненістю. Одна затяжки і курець занурений в ейфоричний стан, де немає місця повсякденним і приземленим думкам. Розум відступає, а йому на зміну стрімко приходить індічний ефект. Встояти на ногах при рівні ТГК в 20% дуже складно, тому новачкам рекомендується розміститися в затишному і спокійному місці для повного з'єднання з Всесвітом.

Досвідченим курцям, які вирушають на пікнік до лісу або парк, можна взяти з собою Bubble Gum feminised для більш цікавого проведення часу з близькими друзями або своєю другою половинкою. Ефект допоможе більш детально зануритися в природу і відчути все до дрібниць. Медитація при вживанні сорту виявиться вельми глибокою і продуктивною, представиться можливість ретельно опрацювати всі хвилюючі моменти, звільнитися від тривог і наповнити себе радістю, новими життєвими силами і рушійною енергією.

Медичний потенціал стрейна дуже різноманітний. Лікарі радять застосовувати Bubble Gum для позбавлення від стресів, депресії і її наслідків. Терапевтичний спектр цього стрейна марихуани не має кордонів. Bubble Gum feminised широко використовують в боротьбі із захворюваннями очей, аутизмом, а також при відсутності апетиту.

Цінителі «релаксу» будуть в захваті від ефекту даного штаму. Марихуана миттєво приведе в порядок чуттєві аспекти життя, усунувши всі тривоги, підійме на рівень гармонії і прокотить по хвилях спокою.