Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1958
Фотоперіодний штам демонструє відмінну врожайність в районі 600-800 грам з кожного квадратного метра посівної території. Для цвітіння рослинам потрібно від семи до дев'яти тижнів. Bubba Kush feminised полюбляє сонячний сухий клімат. Теплиця буде відмінним вибором для його культивації.
Показать все Свернуть

Bubba Kush feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Kush
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Bubble Gum x Kush
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Солодкий
Медичний сорт:
так
Особливості:
полюбляє сонячний сухий клімат
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
розслаблюючий, наркотичний, тривалий
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Bubba Kush feminised Ganja Seeds

Схрещування потужної Кушевої Індіки з неймовірно ароматним стрейном Bubble Gum, дозволило селекціонерам сідбанка GanjaSeeds запропонувати комерційному ринку марихуани щось особливе і незабутнє. Нове фемінізоване насіння конопель припало до смаку гроверам, і попит на цю продукцію продовжує зростати з кожним днем. У Північній Америці даний гібрид незмінно входить в ТОП-10 найбільш затребуваних.

Загальні характеристики конопель Bubba Kush

Фотоперіодний штам демонструє відмінну врожайність в районі 600-800 грам з кожного квадратного метра посівної території. Для цвітіння рослинам потрібно від семи до дев'яти тижнів. Якщо своєчасно висадити якісне насіння конопель, то до кінця жовтня у рослин настає пік зрілості. Кущі виростають невеликі і до моменту харвесту вкрай рідко досягають більше 90 сантиметрів. Частка тетрагідроканнабінола дорівнює приблизно 18%, а співвідношення ТГК / КБД позиціонується, як 81/1.

Вирощування конопель Bubba Kush

Bubba Kush feminised полюбляє сонячний сухий клімат. Теплиця буде відмінним вибором для його культивації. Хороші врожаї спостерігаються і у відкритому грунті. Якщо температура повітря опускається до +10, у забарвленні канабісу з'являються пурпурно-лавандові відтінки. Стрейн високопродуктивний і перспективний навіть для початківців коноплярів. Застосування SoG дозволить істотно збільшити підсумкову вагу продукту.

Медичне застосування конопель Bubba Kush

Для подолання болю передменструального синдрому і мігрені, а також больових відчуттів різної природи, смоляні шишки підійдуть як найкраще. Також відомі доволі часті рекомендації медиків щодо вживання травички в стресових ситуаціях і розсіяному склерозі, для зміцнення сну і нівелюванню симптомів нудоти.

Аромат і ефект конопель Bubba Kush

Ароматичний букет дуже різноплановий і крім очікуваного фруктового відтінку простежується легкий землистий присмак, а також ноти свіжообсмаженої кави і спецій. Переважна Індіка відмінно розслаблює, а сам вплив триває досить довго. Причому стан приємного сп'яніння досягнувши піку тримається рівно протягом декількох годин.