Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1214
Рослина Brazil Amazonia сама по собі дуже сильна і вимоглива. У її генотипі присутні сатіва і індіка зі співвідношенням приблизно 75 до 25. У цілому, саме в контрастах і прихована загадка даного стрейна.
Показать все Свернуть

Brazil Amazonia regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Brazil
Стать:
регулярний
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Brazilian
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse
Смак, аромат:
Терпкий
Медичний сорт:
так
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
ні
Ефект:
довгограючий
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
133 грн.

Описание Brazil Amazonia regular Ganja Seeds

Погодьтеся, назва говорить сама за себе. Штам Brazil Amazonia regular дійсно родом з тропічних лісів безкрайньої Амазонії. Місцеві племена активно використовували марихуану даного сорту споконвіку для знеболювання і навіть під час пологів, щоб полегшити матері її фізичний біль. Регулярне насіння фотоперіодного канабісу Brazil Amazonia - тропічний привіт сучасним гроверам, в якому є частина дикої природи і багатовікової історії. Брідери сідбанка Ganja Seeds провели непогану роботу зі штамом, зробивши його більш компактним, але при цьому пропорційно істотно збільшивши кількість шишок.

Загальні характеристики конопель Brazil Amazonia

Рослина Brazil Amazonia сама по собі дуже сильна і вимоглива. У її генотипі присутні сатіва і індіка зі співвідношенням приблизно 75 до 25. У цілому, саме в контрастах і прихована загадка даного стрейна. Цвіте Brazil Amazonia в районі восьми-дев'яти тижнів, а час харвесту приходить вже в кінці першого осіннього місяця. В окремих випадках, збір урожаю може випасти на перші два тижні жовтня. Як тільки сушка буде завершена, можете не сумніватися, що у вашій марихуані відсоток ТГК буде не менше 18%. До речі, один квадратний метр використовуваної вами площі під гровінг Brazil Amazonia в індорі принесе близько 400 грам, а у відкритому грунті все 500-600. Важливо тільки дотримуватися всіх умов вирощування.

Вирощування конопель Brazil Amazonia

Однією з особливостей догляду за рослинами названого штаму, є достатнє освітлення. У порівнянні з іншими представниками спорідненої лінійки, світло потрібне потужне і стабільне, адже цвіте Brazil Amazonia regular порівняно швидко. Не варто вносити добрива на самих ранніх стадіях розвитку рослин і обов'язково дочекайтеся появи суцвіть. Навіть з початком їх формування, заплановане дозування необхідно на перших внесеннях поживних речовин зменшити вчетверо, поступово нарощуючи обсяг. Звичайно, збільшувати кількість добавок можна тільки після того, як рослина позитивно відреагує на вашу допомогу. Якщо все піде за планом, то зовсім скоро кущі покриються величезними шишками, витонченими і однакового розміру, які в буквальному сенсі наскрізь просякнуті смолою.

Медичне застосування конопель Brazil Amazonia

Домінування сатіви зробило сорт Brazil Amazonia стимулятором настрою. Марихуана відмінно виведе пацієнта з переддепресивного стану або зніме зайву напругу.

Аромат і ефект конопель Brazil Amazonia

Лише віддалено в букеті сорту присутні нотки освіжаючого цитруса. В цілому аромат досить простий і рівний, з легкою солодкістю в післясмаку. Збудженість сатіви відмінно згладжується м'яким сп'янінням індіки, і все залежить від ваших бажань. Фактично, ви будете керувати своїм станом, а не психоактивні речовини, які в достатку містяться в Brazil Amazonia.