Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS755
На подив, з такими якісними характеристиками від гровера не потрібні надзусилля для вирощування канабісу. Все піде своєю чергою, якщо ви будете просто уважні до своїх вихованців.
Показать все Свернуть

Brainstorm regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
середнє
КБД:
середнє
Генетика присутня:
AK 47
Стать:
регулярний
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Sensi Star x Warlock x AK-47
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з середини жовтня до початку листопада+
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse
Смак, аромат:
Терпкий
Медичний сорт:
ні
Особливості:
ідеально підходить для клонування
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
розслабляючий, дарує легкість думок і приємну знемогу по всьому тілу
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
133 грн.

Описание Brainstorm regular Ganja Seeds

Сама назва сорту не є новою для сегменту комерційної марихуани. Даний стрейн вперше з'явився на ринку без малого тридцять років тому. Але після цього, штам неодноразово піддавався модифікації, що не могло не радувати гроверів. Як результат, на сьогодні в арсеналі сучасного гровера може виявитися шикарний крос сортів Sensi Star, Warlock і AK-47. Достатньо лише купити регулярне насіння конопель і бути дбайливим гровером протягом усього часу росту, а також цвітіння рослин.

Загальні характеристики конопель Brainstorm

Оптимальний вміст ТГК в сухій речовині (до 15%) дозволяє відносити сорт Brainstorm до затребуваних і популярних в співтоваристві гроверів. Цвітіння рослин триває менше двох місяців (орієнтовно вісім тижнів), і це є ще однією причиною популярності. Експерти рекомендують починати збирати плоди своєї праці ближче до середини жовтня, а якщо того вимагає обрана вами стратегія гровінга, то і протягом першого листопадового декади. Для розуміння розмірів дорослих рослин, відзначимо, що в індорі вони піднімаються на висоту до 50-70 сантиметрів, а в аутдорі злегка перевищують метрову позначку. Урожайність у сорту канабісу Brainstorm відносно висока і досягає 400-450 грам на квадратний метр посівної площі.

Вирощування конопель Brainstorm

На подив, з такими якісними характеристиками, від гровера не потрібні надзусилля для вирощування канабісу. Все піде своєю чергою, якщо ви будете просто уважні до своїх вихованців. Конопляр з певним досвідом в гровінгу рекомендується використовувати техніку клонування. Так ви істотно збільшите кількісні показники посіву. Тим більше, що сорт Brainstorm позитивно реагує на такі маніпуляції. Загалом, новачки також будуть приємно винагороджені в кінці сезону хорошою марихуаною в достатній кількості, тільки не забувайте своєчасно виконувати всі необхідні для канабісу операції.

Медичне застосування конопель Brainstorm

Закладені самою природою властивості гріх не використовувати в медицині. Тому сорт Brainstorm regular полегшує больові напади і в цілому поліпшує стан людини. Крім того, марихуана надає позитивний вплив на апетит і зміцнює сон.

Аромат і ефект конопель Brainstorm

В приємному фруктовому ароматі формується і запах марихуани, яку ви в подальшому будете палити. Рівний смак буде завжди вас радувати своєю постійністю. Всього пари затяжок буде досить, щоб на кілька годин зануритися в розслаблений і спокійний стан.