Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS690
Конопля Blueberry regular цілком підійде новачкам, але тільки дійсно відповідальним і пильним. Дуже привабливий, буквально з магічною привабливістю сорт конопель під назвою Blueberry був створений в процесі схрещування відразу трьох стрейнів: Highland Thai, Purple Thai і неодмінно Afghani Indica.
Показать все Свернуть

Blueberry regular Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Purple, Thai
Стать:
регулярний
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Afghani x Thai x Purple Thai
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Землянистий
Медичний сорт:
так
Особливості:
щільна міцна рослина з червоними, фіолетовими, синіми, близькими до лавандових, відтінками
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
м'який, розслабляючий, тривалий
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
133 грн.

Описание Blueberry regular Ganja Seeds

Дуже привабливий, буквально з магічною привабливістю сорт конопель під назвою Blueberry був створений в процесі схрещування відразу трьох стрейнів: Highland Thai, Purple Thai і неодмінно Afghani Indica. З такими предками, нащадок просто не міг не виявитися в вищій лізі гібридів канабісу. І серед інших популярних штамів, Blueberry явно не загубиться, адже в його арсеналі цілий перелік особливостей і переваг.

Загальні характеристики конопель Blueberry

Тільки-но регулярне насіння фотоперіодного сорту Blueberry виявиться в родючому грунті, як уже можна умовно починати відлік до часу збору врожаю. З урахуванням строків цвітіння в ліміті вісім-дев'ять тижнів, harvest time настає ближче до кінця вересня і завершується протягом другого тижня жовтня. Урожайність у рослин сорту конопель Blueberry на найвищому рівні, як в індорі, так і аутдорі: близько 600 г / кв.м або до 400 грам з однієї дорослої рослини. Врахуйте, що мова йде про сорт, чиї кущі вкрай рідко перевищують позначку 130 сантиметрів.

Вирощування конопель Blueberry

Конопля Blueberry regular цілком підійде новачкам, але тільки дійсно відповідальним і пильним. Недостатньо просто купити насіння марихуани і сподіватися, що все виросте само собою. Особливу увагу слід приділити достатній кількості вологи, а також подальшому освітленню. Фахівці настійно радять «зібрати» майбутній грунт з поживних субстратів, а не використовувати землю, про склад якої ви нічого не знаєте. У той же час, щодо добавок і домішок потрібно бути вкрай обережними, інакше ви ризикуєте зробити ще гірший варіант грунту, ніж він був до ваших маніпуляцій.

Остаточно вірним знаком буде формування щільних стебел і міцного листя, на якому можуть бути присутні крім зеленого ще й відтінки червоного, фіолетового і синього. Іноді Blueberry виграє навіть варіаціями кольору лаванди.

Медичне застосування конопель Blueberry

Blueberry, на жаль, поки не використовується активно в медицині, як вона того насправді заслуговує. Марихуана цього сорту однозначно могла б полегшити багатьом хворим страждання від періодичних і хронічних болів, а також заодно серйозно зміцнити їх сон і обдарувати здоровим апетитом.

Аромат і ефект конопель Blueberry

В ароматі Blueberry однозначно виділяється головний інгредієнт - лісова ягода. Але післясмак доповнює землистий відтінок. У димі набагато більше солодощів і плодового присмаку, ніж ягідного. Ефект марихуани Blueberry гранично м'який і тривалий.