Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1593
Blueberry належить до групи штамів, які відносять до потужних сортів. Сорт конопель Blueberry має невисокий зріст, при цьому має величезну кількість гілок. На даній рослині з'являється велике чорне листя.
Показать все Свернуть

Blueberry feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Afghan, Purple, Thai
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Highland Thai x Purple Thai x Afghani Indica
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Особливості:
щільна міцна рослина з червоними, фіолетовими, синіми, близькими до лавандового, відтінками
Для новаків:
так
Переможці кубків:
так
Ефект:
тривала стійка ейфорія, з самого початку настроює на позитивний лад
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Blueberry feminised Ganja Seeds

Канабіс Blueberry (Чорниця) є справжньою класикою з наступним генетичним набором сортів: Highland Thai, Purple Thai і Afghani Indica. Його складові: 20% сатіви, 80% індіки. Цей штам, як і багато голландських сортів, зайняв свою нішу. Беручи до уваги зміст ТГК порядку 19,5%, слід додати, що даний показник був встановлений в лабораторії в результаті абсолютно незалежних досліджень.

Blueberry належить до групи штамів, які відносять до потужних сортів. Досвідчені гровери віддають перевагу Blueberry за її неповторність і унікальний зовнішній вигляд. Саме тому ми і рекомендуємо вам купити фемінізоване насіння конопель даного сорту.

Характеристики конопель Blueberry

Сорт конопель Blueberry має невисокий зріст, при цьому має величезну кількість гілок. На даній рослині з'являється велике чорне листя. Оптимальним є розведення у відкритому грунті з використанням органічних добрив, що допоможе зберегти смакові властивості, збільшуючи при цьому якість продукту. Рослини досягають у висоту 45-55 см. Завдяки рясній кількості смоли даний сорт нагадує White Widow. Гроверам сподобався привабливий плодовий аромат і присмак, а крім того тривалий і простий ефект від куріння.

Насіння конопель Blueberry: вирощування і рекомендації

Як і всі видатні сорти конопель, Blueberry також витримав випробування на якість. Насіння конопель Blueberry пророщували на мінеральній ваті, використовуючи освітлення - HPS на 600Вт, в результаті чого кущі мали досить вражаючий вигляд.

В процесі дозрівання при оптимальній температурі 24-28 ° C, стовбур ставав багряного кольору. Вирощування при холодному кліматі подає рослині сигнал, щоб вона набувала бузкового і блакитного кольору. Синьо-червоні кольори проявляються після закінчення повного циклу дозрівання даного сорту конопель.

Це дає можливість роздивитися те неймовірне диво природи, яке доступне лише досвідченим знавцям в області коноплярства. При вирощуванні сорту Blueberry в оптимальних умовах можна очікувати великий високоякісний врожай. Незвичайний сорт Blueberry безперечно є єдиним у своєму роді, найбільш запашним, апетитним і затребуваним сортом на ринку канабісу.

Марихуана Blueberry в медицині

Blueberry володіє рівним і м'яким ефектом. Крім того, даний сорт марихуани можна використовувати в медичних цілях, а також для розслаблення м'язів. Він знімає біль (особливо у верхній частині хребта) і піднімає настрій.

Головна властивість сорту - це його психотропна дія. Блуберрі застосовується при неспокої і для зняття стресу.

Марихуана Чорниця: аромат і ефект

Сорт конопель Blueberry має оригінальний смак, в якому присутні чорничні нотки. Цей популярний гібрид конопель дарує квітковий аромат, який зберігається протягом тривалого часу. Саме тому даний сорт канабісу користується популярністю у всьому світі. Крім того, він відрізняється довгограючим високоякісним ефектом ейфорії.