Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS03885
Для повного циклу цвітіння рослинам необхідно близько дев'яти тижнів, з можливими коливаннями в обидві сторони, в залежності від умов вирощування.
Показать все Свернуть

Blueberry feminised Dutch Passion Seeds

Виробник:
Dutch Passion Seeds
ТГК:
високе
КБД:
низьке
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
7 - 9 тижнів
Генетика:
Blueberry
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
низька 300 - 500 г./1м²
Висота рослини:
середня
Культивація:
Indoor
Смак, аромат:
Фруктовий
Медичний сорт:
ні
Для новаків:
ні
Переможці кубків:
так
Ефект:
стійкий, з приємною ейфорією
Склад:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
1 332 грн.

Описание Blueberry feminised Dutch Passion Seeds

Два роки поспіль цей гібрид отримував всесвітнє визнання на знаковому івенті «High Times Cannabis Cup», завоювавши в 2000-му році перше місце, а роком пізніше - «бронзу». З тих пір пройшло чимало часу, але Blueberry від банку насіння Dutch Passion продовжує залишатися одним з найпопулярніших сортів не тільки в лінійці цього виробника.

Загальні характеристики конопель Blueberry

Якщо ви вирішили замовити насіння конопель Blueberry feminised, то приготуйтеся до врожаю з вражаючим результатом. Правда, мова не про кількість, а якість одержуваного продукту, в якому частка ТГК може досягати 20%. Для повного циклу цвітіння рослинам необхідно близько дев'яти тижнів, з можливими коливаннями в обидві сторони, в залежності від умов вирощування. З одного квадратного метра засіяної площі ви отримаєте близько 200-250 грам канабісу.

Вирощування конопель Blueberry

Творці штаму рекомендують культивувати сорт в закритому приміщенні, де він розкриває свій потенціал по максимуму. Фемінізовані насіння конопель відмінно сходять, а в процесі дозрівання, рослини формують відмінну кустистість. Це дивно компактний сорт, зовнішність якого може змінювати колір від блакитних до вогняних відтінків.

Медичне застосування конопель Blueberry

Безумовно, перед нами не медичний сорт, що не заважає його застосовувати як болезаспокійливий. Причому, природа неприємних відчуттів може бути абсолютно різною, від м'язових спазмів до типового головного болю.

Запах, аромат і ефект конопель Blueberry

Запах марихуани Blueberry - ще одна важлива перевага гібрида. Дивовижний фруктовий аромат з нотками лісових ягід проявляється ще на стадії цвітіння і прекрасно передається, як готовому каннабісу, так і диму. Смак солодкуватий і явно чорничний. Ефект виключно стійкий, з приємною ейфорією.