Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1592
Ідеальний баланс Indica і Sativa проявляється у всьому, включаючи зовнішність. Один квадратний метр принесе до 800 грам марихуани. Двадцять днів в межах вересня-жовтня вважаються традиційним моментом харвесту.
Показать все Свернуть

Blue Power feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Blue, Skunk, Widow
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Blueberry x White Widow x Skunk #1
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
висока 600 - 800 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
середня
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
відразу ж впливає на ваш мозок і організм в цілому
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Blue Power feminised Ganja Seeds

Для селекціонерів банку насіння GanjaSeeds даний стрейн є одним із улюбленців. Фотоперіодний фемінізований гібрид має коріння з трьох континентів нашої планети. У строгому розумінні генетики, це крос відомих Blueberry, White Widow і Skunk №1. Імениті батьки послужили появі нового сорту, який не поступається своїм предкам, а за деякими параметрами і зовсім перевершує їх.

Загальні характеристики конопель Blue Power

Ідеальний баланс Indica і Sativa проявляється у всьому, включаючи зовнішність. Один квадратний метр принесе до 800 грам марихуани. Двадцять днів в межах вересня-жовтня вважаються традиційним моментом харвесту, а цвітіння може затягнутися і на вісімдесят днів, в залежності від кліматичних умов і інтенсивності вашої роботи з рослинами. ТГК в сухій речовині досягає 16%.

Вирощування конопель Blue Power

Дорослі рослини потужні за будовою з єдиною центральною колою і значним числом бічних гілок. Володіючи середньою висотою, хороші врожаї забезпечує гілляста структура куща. На підсумок позитивно вплине застосування технік SoG і SCROG. Новачки можуть стартувати з найпростіших технік, не заглиблюючись в деталі, і все одно зможуть зняти зі своєї плантації чимало канабісу. Рослина невибаглива, тому підійде будь-який метод культивації. У міру дозрівання, на листках, стеблах і суцвіттях почне проявлятися весь спектр відтінків від фіолетового до світло-блакитного.

Медичне застосування конопель Blue Power

Цікаво, що даний сорт одночасно хороший, як в протистоянні депресії, так і гіперактивності. Все залежить від дозування та частоти вживання. Лендрейс допомагає позбутися від спазмів і мігрені, одночасно покращуючи апетит і зміцнюючи сон.

Аромат і ефект конопель Blue Power

У характерному для канабісу запаху, якщо принюхуватися, ви зумієте відокремити нотки чорниці і тропічних фруктів. У процесі куріння, дим додає трохи солодощів і кислинки загальному букету. Марихуана не чекає і відразу ж впливає на ваш мозок і організм в цілому. Ви відчуєте впевнену розслабленість, поряд із зосередженістю і потужною емпатією з оточуючими.