Позитив - запорука успіху!
GanjaSeeds
Отвечаем на звонки
Пн - Пт   10:00 — 18:00
Адрес
GanjaSeeds Україна
Адреса: Безіменний проїзд, 7,
селище Бортничі,, Київська область 02088
Телефон: +38(068)955 55 57


Каталог Згорнути
Код: GS1950
Досить тривалий період дозрівання позначається на врожайності і якості одержуваного канабісу. Рослини неспішно набирають потрібну силу для формування суцвіть і потужного виділення смол. Висота кущів не досягає і одного метра, але навіть при такій компактності, кількість шишок і їх обсяг виходять значними.
Показать все Свернуть

Blue Himalaya feminised Ganja Seeds

Виробник:
Ganja Seeds
ТГК:
високе
КБД:
середнє
Генетика присутня:
Blue
Стать:
фемінізований
Цвітіння:
фотоперіодний сорт
Період:
10 - 12 тижнів
Генетика:
Blueberry x Nepal
Тип:
Sativa / Indica
Врожайність:
середня 400 - 600 г./1м²
Час збору врожаю:
з кінця вересня до середини жовтня
Висота рослини:
низька
Культивація:
Greenhouse, Indoor, Outdoor
Смак, аромат:
Ягідний
Медичний сорт:
так
Особливості:
висота кущів не досягає і одного метра, але навіть при такій компактності, кількість шишок і їх обсяг виходять значними
Для новаків:
так
Переможці кубків:
ні
Ефект:
сильний, розслаблюючий
Склад:
Україна:
Немає в наявності
Упаковок:
Насінь:
100 грн.

Описание Blue Himalaya feminised Ganja Seeds

Ніхто не припускав спочатку, що крос Nepal і Blueberry призведе до виведення настільки презентабельного зовні і якісно-продуктивного гібриду Blue Himalaya. Брідерам GanjaSeeds вдалося не тільки передати всі можливі переваги «батьків», а й поліпшити існуючий штам з домінуючою Індікою, здатний приємно здивувати найдосвідченіших коноплярів.

Загальні характеристики конопель Blue Himalaya

Досить тривалий період дозрівання позначається на врожайності і якості одержуваного канабісу. Рослини неспішно набирають потрібну силу для формування суцвіть і потужного виділення смол. Висота кущів не досягає і одного метра, але навіть при такій компактності, кількість шишок і їх обсяг виходять значними. Для повного дозрівання їм потрібно не менше десяти тижнів, а цвітіння триває від п'ятдесяти до сімдесяти днів. Один квадратний метр посівів дарує до 600 грам відмінного продукту з високим вмістом ТГК і середніми показниками КБД.

Вирощування конопель Blue Himalaya

Який би метод культивації ви не вибрали, рослина буде відчувати себе комфортно. Слід зазначити потребу кореневої системи в пухкому грунті, регулярно-щадному поливі і внесенні добрив. Примітна зовнішність виражається в масивній центральній колі і невеликому числі бічних гілок. До моменту настання піку зрілості, бошки набувають фіолетового або синього відтінку.

Медичне застосування конопель Blue Himalaya

Марихуана - ідеальний засіб для розслаблення і зняття емоційної втоми. Вона допоможе відновити міцний здоровий сон і повернути відмінний апетит.

Аромат і ефект конопель Blue Himalaya

Ягідні ноти присутні, як в сухому продукті, так і в димі, який утворюється в процесі паління. Однак він не настільки інтенсивний, як в «Чорниці». Якщо ви прихильник стриманих смаків, то це однозначно ваш канабіс. Ефект розслаблення охоплює все тіло відразу після декількох затяжок і утримує релакс протягом декількох годин.